MST ürünleri, GAP'ta ziyaretçilerle buluşuyor

17 Ocak 2018 Çarşamba - 17:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

MST ürünleri, GAP'ta ziyaretçilerle buluşuyor
MST ürünleri, GAP'ta ziyaretçilerle buluşuyor

MST İş ve Tarım Makinaları, GAP Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Faurı’nda yeni nesil teleskopik yükleyicisini tarım sektörü ile buluşturuyor.

MST İş ve Tarım Makinaları, Gap Tarım Fuarı’nda Gaziantep tesislerinde ürettikleri 6 Plus serisi kazıcı yükleyici, mini ekskavatörleri ve teleskobik yükleyicileri yanında bu yıl üretimine başladığı 30 ton ekskavatörünü Türk tarım sektörüne tanıttı. MST iş ve Tarım Makinaları Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, “Yerli üretici olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ileri teknoloji ile donatılmış ekskavatörlerimizle güçlü bir ürün gamına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 ton ve 22 ton sınıfında 2 ayrı ekskavatörü Gaziantep’deki üretim tesislerimizde üreterek, yurtdışına saha az dövizin çıkmasını sağlıyor, ülkedeki istihdamını arttırma hedefine koşuyoruz. Buna karşılık olarak ülkemizdeki müşterilerimiz de bize daha çok ilgi gösteriyor, her geçen gün ürünlerimize olan ilgi daha da artıyor” dedi. Aydın Karlı, “Ekskavatör geliştirilmesi sırasında, motor seçiminden hidrolik sisteme tüm komponentler dünya çapında markalardan seçildi. Bunun yanında kabin konforu ve ergonomi açısından kullanıcıya sınıfının en iyi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. MST paletli ekskavatörleri, sektörün ve müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda bom, arm, kepçe, yürüyüş takımları, alt ve üst şasi olmak üzere tüm konstrüksiyonlar ağır hizmet tipi olarak tasarlandı ve üretilmektedir” dedi.

6 Plus serisi

Üretmiş oldukları 6 Plus kazıcı yükleyici serisi hakkında da açıklmalarda bulunan Aydın Karlı, “Ürettiğimiz yeni 6 Plus serisi kazıcı yükleyiciler de müşteriler tarafından yüksek ilgi görüyor. MST 6 Plus kazıcı yükleyicilerde operatörün konforu ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen yeni kabin tasarımına artı olarak yenilenmiş klima ve kalorifer sistemi sayesinde sıcak ve soğuk havalarda kabin içerisindeki ısı operatörün istediği dereceye rahatlıkla getirilebiliyor. Operatör konforunun yüksek seviyede hissedilebilmesi için standart donanım olarak sunulan havalı süspansiyonlu operatör koltuğu, uzun ve yorucu çalışma sürelerinin operatör üzerindeki olumsuz etkileri en aza indiriliyor” dedi. Bir diğer ürün grubu ise MST teleskopik yükleyiciler olduğunu belirten Karlı, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Özellikle tarım sektöründe kullanımı da her geçen gün artan teleskopik yükleyiciler, Gaziantep üretim tesislerinde, Türkiye’nin ilk ve tek yerli teleskopik yükleyici üreticisi olarak 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde üretilmektedir. Şimdi bu ürün grubuna tork konvertörlü yeni üyelerini ekliyoruz.” MST, mevcut seride kullanılan hidrostatik şanzımana ek olarak yeni seride tork konvertörlü şanzıman ekleyerek, müşterilerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapabilmesi sağlıyor. Yeni teleskopik yükleyici serisinde ayrıca kabin tasarımı tamamen yenilenmiş olarak sunuluyor. 7 metre ve 9 metre olarak 4 ton kaldırma kapasiteli ST740p ve ST940p modelini üreten MST, daha yüksek erişim mesafeli modeller için çalışmalarına devam ediyor.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER