MB serisi, Marble’de sergilenecek

27 Şubat 2018 Salı - 10:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

MB serisi, Marble’de sergilenecek
MB serisi, Marble’de sergilenecek
 

Bu yıl 24.’sü düzenlenecek olan Marble Fuarı’na, Türk ortağı Borusan Cat’in özel konuğu olarak katılacak olan MB Crusher, Fuar’da mermer serisini sergileyecek.

Türkiye, Marmara Adası'ndan başlayarak 4000 yıllık mermer üretimiyle dünyanın en eski mermer üreticileri arasında yer alıyor. Türkiye'nin toplam mermer rezervinin ise yaklaşık 5.2 milyar m3, yani 13,9 milyon ton olduğu tahmin ediliyor. Mermer sektör temsilcileri ise her yıl İzmir’de düzenlenen Marble Fuarı ile bir araya geliyor. Avrupa ile Ortadoğu ülkeleri arasında ticari bir köprü olan Fuar’a 30 ülkeden yaklaşık 400 yabancı şirket ve marka katılıyor. Fuar’da ağırlıklı olarak madencilik makineleri, fabrika ve tesis makineleri ile çevre koruma, geri dönüşüm ve geri kazanım sistemleri gibi teknolojiler sergileniyor.

Bu yıl düzenlenecek olan Fuar’a, Türk ortağı Borusan Cat’in özel konuğu olarak katılacak olan MB Crusher, özel MB Mermer Serisini, taş ocakları, maden ocakları ve büyük inşaat alanlarına yönelik olarak tasarlanmış kırıcılı kova BF 135.8’i ve dünyadaki en büyük eleme kovası olan MB-S23’ü sergileyecek. MB kırıcı ve eleme kovaları (herhangi bir makine için uygun), çıkarılan malzemenin tamamını doğrudan çalışma sahasında yeniden kullanılabilir hale getiriyor. Daha önce atılmak üzere ayrılan artık maddeleri, yerinde yeniden satılabilir veya yeniden kullanılabilir hale getiren MB Crusher, böylece işletmeye kâr sağlıyor.

MB Crusher, Marble Fuarı’nda AA304 nolu standta, ziyaretçileri ile buluşacak.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER