MST, Konya’da ziyaretçilerle buluştu

26 Mart 2018 Pazartesi - 10:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

MST, Konya’da ziyaretçilerle buluştu
MST, Konya’da ziyaretçilerle buluştu
 

MST İş Makinaları, Gaziantep tesislerinde ürettiği 6 Plus serisi kazıcı yükleyici ve teleskobik yükleyicilerini Konya Tarım Fuar’ında sektöre tanıttı.

Konya Tarım Fuarı’nda sergilenen MST kazıcı yükleyicilerin ağır şartlara göre tasarlanan güçlü ön bom yapısı, en zorlu koşullarda bile güvenli bir operasyon imkanı sunuyor. Tüm modellerde standart olarak sunulan 1,2 m³ kapasiteye sahip 6 işlevli yükleme kovası fazla malzeme yükleme avantajı sunuyor. Kazıcı yükleyicilerde, operatör istek ve beklentilerine yanıt verecek şekilde tasarlanan arka joystickler, operatörlere hassasiyet gerektiren kazı, kaldırma, indirme gibi işlerde kolay kontrol imkânı sağlıyor. Ayrıca üzerindeki özel amortisör sistemi ile birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilen joystick konsolları, operatörün istediği konumda sabitlenerek, daha ergonomik bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkıda bulunuyor. MST Satış ve Pazarlama Yatırım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, ‘Ürettiğimiz Yeni 6 Plus serisi kazıcı yükleyiciler müşteriler tarafından yüksek ilgi görüyor. MST 6 Plus kazıcı yükleyiciler de operatörün konforu ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen yeni kabin tasarımına artı olarak yenilenmiş havalandırma sistemi sayesinde sıcak ve soğuk havalarda kabin içerisindeki ısı operatörün istediği dereceye rahatlıkla getirilebiliyor. Operatör konforunun yüksek seviyede hissedilebilmesi için standart donanım olarak sunulan havalı süspansiyonlu operatör koltuğu, uzun ve yorucu çalışma sürelerinin operatör üzerindeki olumsuz etkileri en aza

 

indiriliyor” dedi.

Yeni modeller yolda

Bir diğer ürün grubu olan teleskoğik yükleyiciler hakkında da bilgi veren Karlı, “Bir diğer ürün grubu ise MST teleskopik yükleyici. Özellikle, tarım sektöründe kullanımı da her geçen gün artan teleskopik yükleyiciler, Gaziantep üretim tesislerinde, Türkiye’nin ilk ve tek yerli teleskopik yükleyici üreticisi olarak 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde üretiliyor. Şimdi bu ürün grubuna tork konvertörlü yeni üyelerini ekliyoruz” dedi. MST, mevcut seride kullanılan hidrostatik şanzımana ek olarak yeni seride tork konvertörlü şanzıman ekleyerek, müşterilerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapabilmesi sağlıyor. Şu an için 7 metre ve 9 metre olarak 4 ton kaldırma kapasiteli ST740p ve ST940p modelini üreten MST, daha yüksek erişim mesafeli modeller için çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER