Hyundai’den yeni paletli ekskavatör; R350LC-9

24 Mayıs 2018 Perşembe - 10:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Hyundai’den yeni paletli ekskavatör; R350LC-9
Hyundai’den yeni paletli ekskavatör; R350LC-9

HMF Makina, Hyundai’nin yeni paletli ekskavatörü R350LC-9’u Türkiye pazarına sundu. 3.2m arm ve 2.1m3 heavy duty kova seçeneğiyle kullanıcılara sunulan yeni model, düşük yakıt tüketimi, geniş ve ferah operatör kabini, geliştirilmiş hidrolik sistem ile karşımıza çıkıyor

Hyundai’nin Türkiye pazarına verdiği önemin bir göstergesi olarak, yeni paletli ekskavatörü R350LC-9 HMF Makina tarafından pazara sunuldu. Hyundai 9 Serisi ekskavatörlerin tamamının sahip olduğu konfor ve ekonomiyi R350LC-9 paletli ekskavatörlerde müşterilerine sunan HMF Makina, 2018 yılı ile birlikte bu segmente yeni bir soluk getirmeyi planlıyor. İlk etapta R350LC-9 paletli ekskavatör, 3.2m arm ve 2.1m3 heavy duty kova seçeneğiyle pazara sunarken, operatör konforunu da maksimum seviyede tutacak şekilde tasarlanmış. Isıtmalı, süspansiyonlu koltuklar, ayarlanabilir konsol ve kol dayamalar, elektronik klima, elektrikli – ısıtmalı yan aynalar, operatör konforu için dizayn edilmiş. Düşük yakıt tüketimi, geniş ve ferah operatör kabini, geliştirilmiş hidrolik sistem Hyundai 9 serisinin ön plana çıkan birkaç özelliği olarak karşımıza çıkıyor. 3 farklı çalışma modu ve operatör modu sayesinde operatör makineyi ihtiyaç duyduğu güce göre ayarlayabiliyor.

Düşük yakıt sarfiyatı

R350LC-9 paletli ekskavatörde kırıcı tesisatı standart olarak sunuluyor ve kırıcı hattı üzerindeki debi kabin içerisinde ekrandan ayarlanabiliyor. Hyundai 9 serisi ekskavatörlerde bulunan otomatik rölantiye alma modu, makinenin güce ihtiyaç duymadığı durumlarda motor devrini kademeli düşürerek gereksiz yakıt sarfiyatının önüne geçiyor. Viskoz fan kavrama özelliği de ihtiyaç duyulmadığında fan gücü ve devrini azaltarak yakıt tüketimini azaltıyor. Arm- bom rejenerasyon ve kule – bom önceliklendirme sistemleri de hem yakıt tüketimini azaltıyor hem de üretim kabiliyetini arttırıyor. Türkçe menülü 7inç LCD ekran üzerinden makine bilgilerine erişilebiliyor. Gösterge paneli tamamen yenilenmiş, geniş ve ferah kabin operatöre mükemmel bir görüş açısı sağlıyor. Yine aynı ekran üzerinden motor şifreleme sistemi aktif hale getirilerek, yetkisi olmayan kişilerin makinayı çalıştırmasının önüne geçilmiş. Geniş açılan kapaklar sayesinde filtreler, sigortalar ve motor parçalarına ulaşım kolaylaştırılmış. Uydu takip sistemi ile makine çalışma bilgisi, yakıt tüketimi, bakım bilgilerine ulaşılabildiği gibi, belirtilen alanın dışına çıkılması durumunda makinanın çalışması engellenebiliyor. Geri görüş kamerası ekran üzerinden tek tuşla aktif hale getirilebiliyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER