Temsa İş Makinaları: "Müşterilerimize ve ülkemize değer katmak için buradayız"

13 Mayıs 2020 Çarşamba - 09:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Temsa İş Makinaları: "Müşterilerimize ve ülkemize değer katmak için buradayız"
Temsa İş Makinaları: "Müşterilerimize ve ülkemize değer katmak için buradayız"

Temsa İş Makinaları, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı aldıkları tüm önlemleri Makina Market'e anlattı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, iş makinesi sektörünü nasıl etkiledi?

İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreç her sektörü olduğu gibi iş makinesi sektörünü de etkiledi. Ancak sorunun değil çözümün bir parçası olmak için Temsa İş Makinaları olarak hizmet odaklı bakış açımızla, distribütörlüğünü yaptığımız markalarımızdan Komatsu ile müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte hem kendi sağlığımızı hem toplum sağlığını korumak ve diğer taraftan işimizin sürekliliğini sağlamak için üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bu nedenle her türlü önlemi en üst seviyede alarak nöbet sistemi ile hem merkez ofisimizde hem de yetkili servislerimizde çalışmaya devam ediyoruz. Komatsu olarak Türkiye’de ilk çeyrek sonunda satış ve satış sonrası hedeflerimize ulaştık. Bundan sonra da T.C. Sağlık Bakanlığımızın yönergeleri doğrultusunda, mümkün olduğu müddetçe çalışmaya, ülkemize ve müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz.

Bu virüse karşı aldığınız önlemler ve değişen çalışma stratejileriniz nelerdir?

T.C. Sağlık Bakanlığımızın, Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) ve Koronavirüs Bilim Kurulu'muzun iş ve toplum sağlığına yönelik açıkladığı tedbirler doğrultusunda, Temsa İş Makinaları ve Komatsu olarak COVID-19’un ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren ofislerimiz ve tüm yetkili servislerimizde çeşitli idari ve operasyonel kararlar alarak hayata geçirdik. Bunlardan bazılarına değinecek olursak; tüm operatör ve teknisyenlerimize gerekli hijyen eğitimleri verildi. Atölyelerimiz ve servis araçlarımız düzenli aralıklarla dezenfekte ediliyor. Servis için gelen iş makineleri dezenfekte edilerek kabul ediliyor. Bakım ve onarımı yapılan iş makinaları ise yine dezenfekte edilerek teslim ediliyor. Ayrıca tabi ki hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı için hizmet verirken sosyal mesafe kurallarına azami dikkati gösteriyoruz. Bunların yanı sıra dijital teknolojilerimizi geliştiriyor, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için hem birebir iletişimle hem de e-posta yolu ile düzenli bilgilendirme yaparak iletişimimizi sürdürüyoruz. Onların ihtiyaçlarına kulak vererek hizmetlerimizi nasıl bir adım öteye taşıyabiliriz diye tüm ekiplerimizle çalışıyoruz.

Bu zorlu günlerde müşterilerinize neler söylemek istersiniz?

Komatsu olarak daima önceliğimiz çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Tüm hijyen koşullarını en üst seviyede sağlayarak en güvenli şekilde müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek için tüm yetkili servis noktalarımızda görev alan çalışanlarımız aynı titizlik ve özveriyle çalışıyorlar. Biz her zaman olduğu gibi bu zorlu dönemde de müşterilerimize ve ülkemize değer katmak için buradayız. Ümit ediyoruz ki tüm dünya ve ülke olarak bunu en az zararla en kısa zamanda atlatacağız ve eski sağlıklı günlerimize geri döneceğiz.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER