İrlanda Ticaret Bakanı Gerard Nash, Hasel'i ziyaret etti

22 Ekim 2014 Çarşamba - 14:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Bakan Gerard Nash, İrlanda'nın önemli üreticileri arasında gösterilen Combilift'in Hasel ile güçlenen ilişkilerinden memnun olduğunu söyledi.
Bakan Gerard Nash, İrlanda'nın önemli üreticileri arasında gösterilen Combilift'in Hasel ile güçlenen ilişkilerinden memnun olduğunu söyledi.

Türkiye ile İrlanda arasındaki ekonomik ilişkileri güçlendirmek adına ülkemizi ziyaret eden İrlanda Ticaret Bakanı Gerard Nash'in ilk durağı Hasel İş Makinaları oldu. Bakan Gerard Nash, İrlanda'nın önemli üreticileri arasında gösterilen Combilift'in Hasel ile güçlenen ilişkilerinden memnun olduğunu söyledi. 


 
hasel
İrlanda Ticaret Bakanı Gerard Nash, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

İrlanda ve Türkiye arasındaki ilişkileri güçlendirmek amacıyla Türkiye'yi ziyaret eden İrlanda Ticaret Bakanı Gerard Nash, İrlanda'nın önemli üreticilerinden olan Combilift'in Türkiye temsilciliğini üstlenen Hasel İstif Makinaları'nı ziyaret etti. Hasel İstif Makinaları A.Ş. Genel Müdürü Ender Akbaytogan tarafından karşılanan ve genel müdürlük binasında basın mensupları ile buluşan Bakan Gerard Nash, beraberinde geldiği heyet ile birlikye Hasel Genel Müdürlüğü binasını gezdi.

İrlanda'nın önemli markası

Daha sonra Hasel İstif Makinaları A.Ş. Genel Müdürü Ender Akbaytogan ve Combilift ekibi ile basın toplantısı gerçekleştiren İrlanda Ticaret Bakanı Gerard Nash, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasına kendisini ağırlayan Hasel'e teşekkür ederek başlayan Gerard Nash, Türkiye'de bulunuyor olmaktan çok mutlu olduğunu ve İrlanda'nın en önemli üreticilerinden biri olan Combilift ile Hasel'in işbirliğinden son derece memnun olduğunu belirtti. Combilift'in Hasel ve Türkiye pazar ile olan ticaretinin artması ve onlara destek olduğunu göstermek adına burada bulunmasının çok önemli olduğunu kaydeden Nash; "Combilift İrlanda'da gurur duyduğumuz şirketler arasında yer alıyor. Son derece yenilikçi ve özel işlere için makineler üreten bir firma. Dolayısıyla Türkiye gibi önemli bir pazarda ülkenin köklü firmalarından biri olan Hasel ile ilişkilerini geliştiriyor olmasını görmek bizleri oldukça mutlu ediyor." dedi.

hasel
Bakan Gerard Nash, beraberinde geldiği heyet ile birlikye Hasel Genel Müdürlüğü binasını gezdi.

En güzel örnek

İrlanda'nın 28 önemli şirketinin yetkilileri ile Türkiye ziyaretinde bulunarak, Türkiye ile olan ilişkilerini daha da güçlendirme hedefinde olduklarını kaydeden Gerard Nash, ayrıca yeni ilişkiler geliştirmek ve yeni projelere imza atılmasına önayak olmak istediklerini söyledi. İrlanda Ticaret Bakanı Gerard Nash sözlerine şöyle devam etti; "Sonuç olarak daha fazla istihdam yaratılmasını ve iki ülkeninde ekomik olarak faydalanmasını istiyoruz. Açıkçası son yıllarda gerçekleştirdiğimiz en büyük ticari misyonlardan biri de bu. Hasel ile Combilift arasındaki gelişen ortaklık ise misyonumuzun en güzel örneklerinden biri oluşturuyor." 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER