Eskişehir Bursa'ya bağlanacak!

03 Aralık 2014 Çarşamba - 16:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Eskişehir Bursa'ya bağlanacak!
Eskişehir Bursa'ya bağlanacak!

AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca'dan Kuzey Çevreyolu müjdesi geldi.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Otoban Projesi hakkında bilgi vererek, Kuzey Çevre Yolu’nun Sivrihisar, Beylikova, Alpu ilçeleri ve Muttalip Mahallesi’nden geçerek Eskişehir’i İnegöl ve Bursa’ya bağlayacağını, bununla ilgili tüm çalışmaların tamamladığını söyledi.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Emek Mahalle Temsilciliği’nde düzenlediği halk günü buluşması öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Mahalle temsilciliği uygulamasının yeni bir uygulama olduğunu ifade eden Koca, Emek Mahallesi’nin 3’üncü temsilcilik olduğunu, burayı 71 Evler, Gündoğdu ve 75’inci Yıl temsilcililerinin izleyeceğini kaydetti. Koca Otoban Projesi’ne ilişkin ise Kuzey Çevre Yolu’nu Sivrihisar, Beylikova, Alpu ilçeleri ve Muttalip Mahallesi’nden geçerek İnegöl ve Bursa’yı da birbirine bağlayacak bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Bununla ilgili tüm çalışmaların tamamladığını dile getiren Koca, Kuzey Çevre Yolu’nun da bu proje kapsamında yapılacağını hatırlattı. Koca, bu kapsamda 54 kilometrelik Güney Çevre Yolu’na ait projeler hazırlandığını ve yatırım programına alınması için belediyelerin de gerekli çalışmayı yapmasını beklediklerini de sözlerine ekledi. 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER