SİF İş Makinaları’nın yıllık satış konferansı İstanbul’da gerçekleşti

03 Mart 2015 Salı - 11:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

SİF İş Makinaları’nın yıllık satış konferansı İstanbul’da gerçekleşti
SİF İş Makinaları’nın yıllık satış konferansı İstanbul’da gerçekleşti
 
 
90 kişinin katıldığı organizasyon, 19-21 Şubat 2015 tarihlerinde RadissonBlu Tuzla’da yapıldı.

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, bu yılki satış konferansını İstanbul’da gerçekleştirdi. SİF İş Makinaları’nın bölge ve bayilerinden oluşan satış kadrosu ve satış destek birimlerinden yaklaşık 90 kişinin katıldığı organizasyon, 19-21 Şubat 2015 tarihlerinde RadissonBlu Tuzla’da yapıldı.
2015 yılının hedef ve stratejilerinin paylaşıldığı toplantıda çeşitli konularda çalışma grupları ve paneller düzenlendi. 2014 yılında satış kadrosundan çeşitli kategorilerde başarılı olan çalışan ve yöneticilere ödüllerin takdim edildiği Gala Yemeği’nde katılımcılar Circus grubunun canlı performansı ile hoş vakit geçirdiler.
Konferansın son gününde “SİF Production Cup” isimli atölye çalışmasında, gruplara ayrılan katılımcılar, kendilerine verilen materyaller ile farklı ürün gruplarından iş makinası yaptılar. Grupların yapmış olduğu iş makinaları, katılımcılar tarafından keypad sistemi ile görsellik ve tanıtım kriterinde oylandılar. Son olarak yapılan yarış ile atölye çalışmasının altın, gümüş ve bronz madalya kazanan ekiplerine ödüllerinin verildiği madalya töreni ile 3 günlük Satış Konferansı keyifli bir biçimde noktalandı.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER