İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

7. Uluslararası İskele Kalıp Fuarı, 18-21 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek

Demos Fuarcılık’ın organize ettiği “7. Uluslararası İskele Kalıp, Dış Cephe ve Hareketli Platform Teknolojileri ve Aksesuarları Fuarı” 18-21 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul -Yenikapı Fuar ve Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek.

Sektörünün dünyadaki ilk ve tek fuarı olma özelliği taşıyan 7. Uluslararası İskele Kalıp, Dış Cephe ve Hareketli Platform Teknolojileri ve Aksesuarları Fuarı’nda; iskele sistemleri ve aksesuarları, kalıp sistemleri ve aksesuarları, plywood ürünleri, inşaat iş ve işçi güvenliği ekipmanları, teleskobik dikme direkler, platformlar, dış cephe malzeme ve uygulamaları, kule vinçler ve yükselticileri gibi ürünler yer alacak. 

Hızla gelişen yapı sektörü içerisinde kendine önemli bir yer bulan fuarda; projelendirme, üretim, satış ve kiralama yapan firmalar ile yurt dışında yeniden yapılanma içerisinde olan profesyonel hedef kitle, ticari bir platform içerisinde buluşacak. Fuar, 4 gün boyunca saat 10.30 ile 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kuğulu ‘da gölet çalışmaları tamamlanıyor

SONRAKİ HABER

Doka, ulaşım projelerindeki uzmanlığını Uluslararası İhtisas Fuarı’ndaki ziyaretçilerine aktardı

BENZER HABERLER
Total
0
Share