İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Amerikan OTR Lastik Konferansı’na ŞDL – Las Zırh damgası

Amerikan Lastik Endüstrisi Birliği TIA, tarafından bu yıl 66.sı düzenlenen OTR Yol Dışı Lastik Konferansı, Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde gerçekleştirildi.

22-25 Şubat tarihleri arasında Tucson şehrinde düzenlenen OTR Yol Dışı Lastik Konferansna Bridgestone, Yokohama, Continental, BKT gibi lastik üreticilerinin yanı sıra, lastik sökme, takma, kaplama, tamir ekipmanları ve zincir üreticileri gibi sektörün tüm temsilcileri katıldı.

Türkiye’yi ŞDL- Las Zırh Zincir temsil etti

Yaklaşık 120 firmadan 600 sektör profesyonelinin katıldığı konferansa Türkiye’den ŞDL- Las Zırh Zincir sanayi katıldı ve “Mezopotamya’dan Florida’ya” adlı bir sunum gerçekleştirdi. Konferansın sponsorlarından biri olan Las Zırh Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şedele “Çok başarılı ve verimli bir konferans oldu, biz de güzel bir sunum yaparak firmamızı ve ülkemizi tanıttık, çok ciddi bağlantılar yaptık. Kuzey Amerika çok büyük bir pazar, tüm Türk markalarının bu pazara yönelmesi gerek” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Hitachi’nin %100 elektrik motorlu EX2600-6 modeli, linyit ocağında iş başında!</strong>

SONRAKİ HABER

Eaton, ConExpo'da otoyol dışı elektrikli donanımlarını öne çıkarıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share