İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Ascendum Makina, afet bölgesine destek için makinelerini yola çıkardı

Volvo İş Makinaları, SDLG İş Makinaları, SANY Paletli Vinç ve Forekazık Makinaları, SANY Liman Ekipmanları ve Metso Outotec kırma eleme ekipmanlarının Türkiye distribütörü olarak hizmet veren Ascendum Makina; afet bölgesine destek için makinelerini yola çıkardığını duyurdu.

Deprem bölgesinde meydana gelen enkazın kaldırılmasında kritik rol oynayan iş makineleri için ihtiyaç giderek artarken, Ascendum Makina bu ihtiyacı karşılamaya yönelik adım attı. Birçok iş makinesi üreticisinin distribütörlüğünü yürüten firma, deprem bölgesine iş makinesi yardımı yapacağını duyurdu. Ascendum Türkiye sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan paylaşımda, “Ascendum Makina olarak, makinalarımızı afet bölgesine destek için yola çıkartıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an için desteğe hazırız ve yanınızdayız. Yaralarımızın hep birlikte en kısa sürede sarılmasını umut ediyoruz…”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İMDER, AFAD ile birlikte hareket ederek bölgeye çok sayıda iş makinesi sevk ediyor

SONRAKİ HABER

Teksan Türkiye’den deprem bölgesine ücretsiz servis ve hizmet desteği

BENZER HABERLER
Total
0
Share