İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Bobcat yeni ürünü IQ telematik sistemini piyasaya sürüyor

Bobcat, kullanıcıların herhangi bir cihazdan, mekan-zaman sınırlaması olmadan makineleriyle ilgili kritik bilgilere erişebilme imkanı sunan yeni bir telematik sistemini tanıttı.

Kullanıcılar bu yeni sistemle makinelerinin güncel parametrelerini izleyebilir, önemli verileri takip edebilir, makinelerin bakımlarını, güvenliğini ve performansını geliştirebilirler. Machine IQ olarak adlandırılan sistem İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Felemenkçe dillerinde sunuluyor. Avrupalı ve İsrailli kullanıcılar, Machine IQ’nun premium özelliklerine Haziran 2023’ün sonuna kadar ücretsiz olarak erişebiliyor.

Gelişmiş güvenlik sistemi

Bobcat, Customer Machine IQ’nun en önemli faydalarından biri de düzenli veya düzensiz bakımla ilgili bildirim alabilmek. Kullanıcılar, makinelerinin performansını optimize etmek, yakıt tüketimini takip etmek ve boşta kalma sürelerini azaltmak için kullanım raporlarını inceleyebilir.

Ek olarak, Machine IQ sistemi gelişmiş güvenlik hizmeti sunarak kullanıcıların makinelerini hırsızlığa veya kötü kullanıma karşı korur. Sistem, potansiyel bir sorun ortaya çıkarsa müşterinin cihazına gönderilen özelleştirilebilir bildirimlerle coğrafi sınırlama, hareket algılama ve sokağa çıkma yasağı gibi özellikler içerir.

Kritik bilgilere 7/24 erişim

Şirket, yeni Machine IQ telematik sisteminin kullanıcılara makinelerinin çalışma süresini, verimliliğini ve güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için güçlü ve kullanımı kolay bir araç sunduğunu söylüyor. Kritik bilgilere 7/24 erişim sayesinde, kullanıcılar daha bilinçli kararlar alabilir ve makinelerinin bakım programlarını daha iyi yönetebilir.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Wacker Neuson "zor koşullara" rağmen büyümeye devam ediyor

SONRAKİ HABER

Epec, makine uygulamasını test etmek için sanal simülatörü başlattı

BENZER HABERLER
Total
0
Share