İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BOBCAT, yetkili servisleriyle bir araya geldi

HASEL güvencesiyle Türkiye pazarında yer alan BOBCAT, operasyonlarını genişleterek, iş ortaklarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Türkiye genelindeki BOBCAT’in hizmet ağının genişlemesine önem veren HASEL, yönetim ekibi, SSH ve yedek parça departmanlarıyla 1 Temmuz’da İstanbul Nearport Hotel’de bir araya geldi.

HASEL distribütörlüğünde Türkiye’deki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren BOBCAT, operasyonlarını büyütmeye devam ediyor. BOBCAT’in Türkiye genelindeki iş ortaklarını ve servis noktalarını artırmayı hedefleyen HASEL, 1 Temmuz’da yönetim ekibi ve yetkili servisleriyle İstanbul Nearport Hotel’de bir araya geldi. HASEL İş Makinaları Genel Müdürü Atilla Köksal’ın liderliğinde Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Mustafa Bakır’ın organize ettiği etkinlik, SSH (Satış Sonrası Hizmetler) ve yedek parça departmanlarının yanı sıra satış ve pazarlama ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Etkinlikte ayrıca BOBCAT ailesine yeni katılan yetkili servisler de yer aldı. Tüm departmanların bir araya gelerek, iletişim kurma fırsatı bulduğu toplantıda istişareler yapılarak, servisler arasında sinerji oluşturuldu. Buluşmayla birlikte var olan sorunlar ve sorunların nasıl aşılması gerektiği ve yeni görüşler üzerinde duruldu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“İnşaat sektörü, yılın ikinci yarısında pozitif etkilenebilir”

SONRAKİ HABER

Caterpillar otonom iş makinelerini tanıttı

BENZER HABERLER
Total
0
Share