İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Bomag, yol sektörünün deneyimli paydaşlarına en yeni modellerini gösterdi

Türkiye temsilciliği Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından yürütülen yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, 2024’ün ilk özel müşteri etkinliğinde deneyimli yol emektarları, yöneticiler ve karar vericilerle bir araya geldi. Sivas’ta düzenlenen etkinlikte, BF 800 C-3 S600 Finişer, BW 213 D-5 ve BW 161 AD-5 gibi en yeni modeller sergilendi.

Japonya merkezli Marubeni Corporation iştiraki olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. kapsamında Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, 2024’ün ilk müşteri etkinliğini Sivas’ta gerçekleştirdi. Sivas Greenpark Hotel’de, yaklaşık 70 asfalt işçisi, operatör, şirket sahibi ve yöneticinin katılımıyla gerçekleşen “Bomag Ürün ve Hizmet Tanıtım Etkinliği”nde, Bomag’ın yol ve asfalt makineleri tanıtıldı. Marubeni Dağıtım ve Servis’in yaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği ve inovatif çözümleri gibi satış sonrası hizmetlerindeki avantajlar vurgulandı. Katılımcılar, Bomag makinelerinin sağladığı konfor ve verimlilik donanımlarına büyük ilgi gösterdi.

Marubeni Dağıtım ve Servis’in, satış sonrası hizmetlerdeki avantajlarıyla öne çıkıyor

İş makineleri sektöründe inovatif satış sonrası hizmetleriyle dikkat çeken Marubeni Dağıtım ve Servis, Bomag markası için de deneyimli kadrosuyla hizmet veriyor. Şirket, Türkiye çapında 11 farklı yetkili servis noktasıyla Bomag kullanıcılarına yaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği, hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor. Etkinlikte, şirketin satış sonrası hizmetlerine dair detaylar ve sunumlara ek olarak bir de soru-cevap bölümü düzenlendi. Tüm katılımcıların merak ettikleri, Marubeni Dağıtım ve Servis yetkilileri tarafından yanıtlandı.

En yeni Bomag ürünleri sergilendi

Etkinlikte kullanıcıların beğenisine sunulan makine modelleri, üstün özellikleriyle Bomag kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşattı. Görenlerin tam not verdiği finişer ve silindir modelleri, güçlü donanımlarıyla göz kamaştırdı. Etkinlikte BF 800 C-3 S600 Finişer, BW 213 D-5 ve BW 161 AD-5 sergilendi. Marubeni Dağıtım ve Servis ile Bomag yetkilileri, yol ve asfalt konusundaki deneyimli operatörler ve iş ortaklarıyla saatlerce araçları, en ince detaylarına kadar birlikte incelediler.

Uzun tesviye plakalarıyla kusursuz teknik yapı: BF 800 C-3 S600 finişer

Otoyollar ve havaalanları gibi yüksek asfaltlama performansının gerekli olduğu yerlere yönelik geliştirilen, ağır projelerin en ideal finişeri olarak tanıtılan BF 800 C-3 S600, kullanıcılarına çok sayıda özellik sunuyor. BF 800 C-3 S600 finişer; maksimum konforlu sürücü platformu, sezgisel ekran ve pratik yardım fonksiyonlarına sahip A-PAVE işletim konsepti, %95’e kadar ön sıkıştırma, optimum güvenlik ve maliyet verimliliği, kusursuz asfalt düzgünlüğü için çok uzun tesviye plakaları, helezonların ve taşıma bantlarının ultrasonik sensörlerle oransal kontrolü, hidrolik olarak indirilebilen tavan ve taşıma için hızlı sabitleme sayesinde, kolay ve güvenli taşıma gibi birçok özelliğiyle, katılımcılar tarafından oldukça ilgi gördü. Etkinlikte sergilenen BF 800 C-3 S600 Finişer, özel sipariş kırmızı rengiyle de dikkat çekti.

BW 213 D-5: Yol inşaatlarının ideal yol arkadaşı

Bomag BW 213 D-5 tek tamburlu silindirler, inşaat sürecinde önemli bir role sahip olduğunu gösteriyor. Bu yüzden Bomag BW 213 D-5, çok çeşitli inşaat işleri için üretkenliği ve güvenliği bir arada sunuyor. Her işe uyumlu tek tamburlu toprak silindiri BW 213 D-5, üstün donanımları sayesinde, şehir içi veya şehir dışı yol inşaatları ve her türlü zemin dolgu işleri için en ideal seçeneklerden biri oluyor.

BW 161 AD-5: yüksek üretkenlik ve çalışma konforu sunuyor

5 ton ve üzeri çalışma ağırlığıyla Bomag tandem silindirleri, birçok uygulama için ilk tercih oluyor. İster kabinli ister ROPS olsun, yüksek üretkenlik ve çalışma konforu, standart olarak kullanıcılara sunuluyor. BW 161 AD-5 tandem silindiri, 10 tonluk ağırlığı, yeni nesil emisyonu ve 95,0 kW gücüyle, üretkenlikte olağanüstü bir artış sağlıyor.

Bomag, Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesinde Türkiye’de!

Kullanıcılarına “Yüksek verimlilik ve rakipsiz işçilik” sunan Bomag; Fransız Fayat Grubu’nun bir parçası olarak tüm dünyada kilometrelerce yola imzasını atıyor. Yol ekipmanlarını Avrupa, Çin, Hindistan ve ABD’deki kendi üretim tesislerinde üreten Bomag, 60 yılı aşan tecrübeyle toprak ve asfalt silindirleri, yama silindirleri, finişer, frezeler, çöp kompaktörü, stabilize ediciler ve mini ekipmanlar ile geniş bir ürün gamı sunuyor. Ayrıca Bomag, Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle kullanıcılarına, deneyimli bayi ve servis ekibiyle birlikte her zaman özel çözümler sunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

DEVELON, yeni marka adıyla daha güçlü adımlar atıyor

SONRAKİ HABER

"Deprem bilincini geliştirmemiz gerekiyor”

BENZER HABERLER
Total
0
Share