İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BORUSAN CAT, SERTİFİKASYON PROGRAMI’NDA ALTIN SEVİYESİNE ULAŞTI

BORUSAN GRUP ŞİRKETLERİNDEN BORUSAN CAT, CATERPILLAR’IN 32 AYRI KRİTERDEN OLUŞAN SERTİFİKASYON PROGRAMI, KİRALAMADA MÜKEMMELLİK’TE 96 PUAN ALARAK ALTIN SEVİYESİNE ULAŞTI.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, 32 ayrı kriterden oluşan, Caterpillar’ın kiralama işini daha mükemmel şekilde yönetebilmek için kendi distribütörlerini değerlendirdiği Kiralamada Mükemmellik Sertifikasyon Programı’nda altın seviyesine ulaştı.

BORUSAN CAT, 100 ÜZERİNDEN 96 Puan aldı

Kiralamada Mükemmellik Sertifikasyon Programı’nda 100 üzerinden 96 puan ile Gold seviyesine ulaşan Borusan Cat, Caterpillar’ın doğru satın alma, doğru kiralama ve doğru satış modelleri doğrultusunda sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak müşterilerine en kaliteli hizmeti ve deneyimi sunmayı amaçlıyor.

2021 yılında yapılan sıkı çalışmaların değerlendirildiği program süreçlerin, prosedürlerin ve politikaların standartlaştırılması için tasarlandı.  Başvuruları son derece titiz bir süreçten geçirerek incelenen program kapsamında ürünün bulunabilirliği, fiyatı, operasyonel mükemmellik, müşteri artışı gibi pek çok kriter değerlendiriliyor. Program kapsamında 2021 yılında altın seviyesine ulaşan Borusan Cat, önceki yıllarda iki kez gümüş, bir kez de altın aldı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HASEL, BOBCAT’İN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU

SONRAKİ HABER

‘İNŞAAT SEKTÖRÜ ANALİZİ RAPORU’ OCAK 2022 SAYISI YAYIMLANDI

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share