İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Case tekrar yola çıkarken dijitalleşme gündemde

Case Construction Equipment, 2023 için Avrupa’daki roadshow etkinlik planını yeniden düzenledi. 6-7 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Neuching kentinde başlayan etkinlik, İtalya’nın Medolago şehrinde devam edecek. Roadshow etkinliğinin son durağı ise Fransa Lumigny-Nesles-Ormeaux olacak. Roadshow turunun Eylül ayına kadar farklı şehirlerde devam etmesi ve Fransa ve Birleşik Krallıkta düzenlenecek etkinliklerle sona ermesi hedefleniyor.

CNH Industrial markasının bir parçası olan Case CE, elektrikli makinelerle birlikte özelleştirilmiş dijital çözümler ve teknolojileri sergilediği için dijitalleşme, topluluk, yenilik ve sürdürülebilirliğin roadshow etkinliklerinin odak noktası olacağını söyledi. Yakın zamanda sergilenen makineler arasında tekerlekli ekskavatörler de yer alırken, D-Serisi mini ekskavatör yelpazesi, bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek olan ve 32,3 kWh lityum-iyon ile 25 kW elektrik motoruna sahip olan CX25EV’nin bir önizlemesini içermesi planlanıyor.

Özel saha etkinlikleri ile makineleri deneyimleme fırsatı

Ayrıca Case’nin yeni F-Serisi Evolution serisini temsil eden 221F kompakt tekerlekli yükleyici de sergilenecek. Yakın zamanda başlayacak olan roadshow etkinliği hakkında bilgiler veren, CNH Industrial Avrupa İnşaat Ekipmanları Başkanı Federico Bullo, “Case Roadshowları”, makinelerimizi müşterilerimize, özel saha etkinlikleri aracılığıyla uygulamalı deneyimle fırsatı veriyor” dedi.

Roadshow’un Milano’nun kuzeydoğusundaki Bergamo eyaletindeki Medolago’da gerçekleşen İtalya etabının ardından, Eylül ayında sona erecek olan Fransa ve Birleşik Krallık’ta başka etkinlikler de düzenlenecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HD Hyundai Infracore, Develon ile Orta Doğu ve Afrika'yı hedefliyor

SONRAKİ HABER

PERI, tünel açma projesinde 'yenilikçi yaklaşım' sergiledi

BENZER HABERLER
Total
0
Share