İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çatalkaya Makina ve Deutz AG iş birliği, kapsamlı adımlar ile gelişiyor

Çatalkaya Makina’da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Ali Celal Yektay, Türkiye’de satış, servis ve yedek parça temsilciliği üstlendikleri Deutz AG tarafından motor eğitmeni olarak yetkilendirilerek Türkiye’deki ilk ve tek yetkin Deutz motor eğitmeni oldu.

Ali Celal YEKTAY – Çatalkaya Makina Genel Müdür Yardımcısı

Türkiye’de ve yurt dışında motor ve motorlara yönelik teknik servis hizmetini 58 yıldır ara vermeden sürdüren Çatalkaya Makina, her geçen gün faaliyet alanını geliştirirken, sektöre avantajlı çözümler sunuyor. Deutz motor kullanıcılarına ve Deutz motorlara teknik servis hizmeti veren tüm servislere orijinal Deutz yedek parçaları sunan Çatalkaya Makina, 160 yıllık Alman motor devi Deutz AG ile çalışma alanını geliştiriyor. Çatalkaya Makina, sadece ürün satışı ve servis konularında değil, şirket içi gelişimine de önem veriyor. Geçmişten bugüne sektöre ve sektör paydaşlarına örnek olan Çatalkaya Makina Genel Müdür Yardımcısı Ali Celal Yektay, Çatalkaya ve Deutz AG iş birliğini geliştirecek önemli bir adım atarak Deutz AG tarafından gerekli değerlendirmelerin ardından “Yetkin Eğitmen” ilan edildi.

Eğitim hayatından başlayan motor ihtisası sektörde öncü olmaya yöneltti

Lise ve üniversitede motor branşında eğitimler alan, dünyadaki pek çok motor markası ve türü için bakım, onarım, aplikasyon ve projelendirme alanlarında çalışmış, yüzlerce motor ustası yetiştirmiş, son 10 yıldır da Deutz motorları hakkında ileri seviye eğitimler vermekte olan Ali Celal Yektay, Türkiye’deki ilk ve tek yetkin Deutz motor eğitmeni oldu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Marubeni Dağıtım ve Servis’in, Çelikler Seyitömer Termik Santraline teslimatları devam ediyor

SONRAKİ HABER

Zoomlion Türkiye, Diyarbakır Bölge Müdürlüğünü hizmete açtı

BENZER HABERLER
Total
0
Share