İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Caterpillar, 50 bininci tekerlekli ekskavatörünü üretti

Caterpillar, özellikle Cat M318 Next Gen modeli olmak üzere 50.000’inci tekerlekli ekskavatörünün üretimini duyurdu. Üreticiye göre, bu makine serisinden sadece 11 yılda 25.000 adet üretildi. Caterpillar, başlangıçta tekerlekli ekskavatörlerinin Avrupa ve Güney Kore’de ilgi gördüğünü belirtiyor.

Cat M318 Next Gen; hızı, gücü, çok yönlülüğü ve çok çeşitli hidrolik aletlerle uyumluluğu nedeniyle Çin, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve diğer küresel pazarlarda popülerlik kazandı. Cat tekerlekli ekskavatör serisi, daha katı emisyon düzenlemelerine sahip pazarlar için yedi model (Cat M314 – M322), Çin için tasarlanmış bir model (M315 GC), daha düşük emisyon standartlarını karşılayan üç model (M315 – M320D2), M323F modelini içerecek şekilde genişledi.

“Ezber bozdu”

Caterpillar Hafriyat bölümünün Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Brian Abbott, “Tekerlekli ekskavatör, müteahhitlerin sıkışık alanlarda ve gelişmiş altyapıya sahip pazarlarda çalışma biçiminde devrim yarattı. Geniş bir hidrolik ataşman yelpazesine olanak sağlayan benzersiz hidrolik tasarımın yanı sıra iş sahaları arasında hasara yol açmadan hızla hareket edebilme özelliği ezber bozdu” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Develon, genişleme politikasına Asya’da devam ediyor

SONRAKİ HABER

Cummins Turbo Technologies’de yeni başlangıçlar yapılıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share