İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Caterpillar Bauma’da 70’in üzerinde iş makinesi sergiledi

Borusan Cat’in başarıya temsil ettiği Caterpillar’ın ürünleri, teknolojileri, satış sonrası hizmetleri ve çözümleri 24 Ekim – 30 Ekim 2022 tarihleri arasında Münih’te düzenlenen dünyanın en büyük iş makineleri fuarı Bauma’da tanıtıldı. Toplam 600 bin m2’lik devasa alanda 58 ülkeden 3000’in üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan etkinlikte Cat’in 70’in üzerinde iş makinesinin yanında 0.5 litreden 30 litreye değişen geniş güç sistemleri ürünleri de sergilendi.

Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da Borusan Cat’in başarıyla temsil ettiği Caterpillar’ın ürünleri,  servis hizmetleri ve çözümleri bu sene 33.kez düzenlenen dünyanın en büyük iş makineleri fuarı Bauma’da tanıtıldı. Caterpillar ürünleri ve hizmetleri fuarda büyük beğeni topladı.  Cat’in 70’in üzerinde iş makinesinin yanında 0.5 litreden 30 litreye değişen geniş güç sistemleri ürünleri sergilenirken, Cat’in sunduğu yeni teknolojiler ve servisler de katılımcılarla paylaşıldı.

Gelişmiş teknolojiler, komple çözümler

Cat ürün gruplarının yanı sıra düşük maliyetler ile yüksek verim sağlayan teknolojilerinin de tanıtıldığı fuarda, operatörlerin uzaktan sanal bir kabin ile iş makinelerini kontrol edebilecekleri Cat Command Station (Cat Kumanda İstasyonu) teknolojisi katılımcılarla paylaşıldı. Katılımcılar, sanal kabini deneyimleme fırsatı yakaladı. Cat’in sergilenen teknolojileri arasında iş sahalarının performansını ölçen bulut bilişim tabanlı Cat Productivity (Cat Üretkenlik) uygulaması ve ekskavatörlerin hatasız kazı işlemleri yapmalarını sağlayan Cat PL161 de yer aldı.

Müşteri Değer Anlaşması fark yaratıyor

Bauma’da ayrıca satış sonrası hizmetler ve çözümlerde de gücünü ortaya koyan Caterpillar’ın iş makinelerinde verileri analiz eden VisionLink çözümünün yanı sıra Türkiye’de Borusan Cat’in de fark yarattığı Müşteri Değer Anlaşmalarını (MDA) katılımcılarla paylaştı. Fuarda tanıtılan diğer Cat çözümler ise, iş makinelerinin çalışma saatlerini, lokasyonlarını, karbon emisyonlarını takip etmeye olanak tanıyan Cat Equipment Management ile (Cat Ekipman Yönetimi) www.parts.cat.com üzerinden parça siparişlerine yönelik çevrimiçi ve mobil özellikler sunan yeni bulut tabanlı Cat Service Information System (SIS) 2.0 (Cat Hizmet Bilgi Sistemi) oldu. Cat temsilcilerinin makinelere bağlanarak hata kodlarını tetkik edebildikleri ve işletim sistemini güncelleyebildikleri Remote Troubleshoot and Remote Flash’ın yer aldığı uzaktan sunulan hizmetler ile kişilerin basit makine tamirleri ve parça siparişleri gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan Cat Self-Service Options da (Cat Self-Servis Seçenekleri) tanıtılan hizmetler arasında yer aldı.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Sistem Vinç’ten dev yatırım: Liebherr LR 1700-1.0</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>İnşaat geçen yıla göre yavaş seyrediyor</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share