İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çinli üretici, elektrikli mini yükleyicileri piyasaya sürüyor

Çin merkezli iş makinesi üreticisi Yuchai Heavy Industry, yeni elektrikli ürünlerini duyurdu.

Yeni ürünlerini lansman ile duyuran Guangxi Yuchai Heavy Industry Co., Ltd. yeni adıyla Guangxi Yuchai Heavy Industry Co., Ltd. yenilikçi modelleri ile dikkat çekiyor. Markanın lansmana sunduğu ürünler arasında; S150 Elektrikli Mini Yükleyici, S35MAX Elektrikli Mini Yükleyici, S35Pro Elektrikli Mini Yükleyici, Z25 Mini Yükleyici ve X35 MAX Elektrikli Mini Yükleyici yer alıyor.

S150 Elektrikli Mini Yükleyici dizel muadiline göre %25 daha güçlü

Yuchai’nin ürettiği en büyük elektrikli mini yükleyici ise S150 modeli oluyor. Bu model, pilin verimliliğini en üst düzeye çıkaran yerleşik bir pil termal denge sistemiyle çalışıyor. Üretici, tekerlek motoru sürüş teknolojisi sayesinde makinenin geleneksel çeker akslara kıyasla daha hızlı tepki verebildiğini ve dizel yakıtlı muadiliyle karşılaştırıldığında gücü %25 artırabildiğini belirtiyor. Modelde, maksimum 80KW şarj gücünü destekleyen, elektrikli araçlarda kullanılan ulusal standart hızlı şarj bağlantı noktası kullanılıyor. Evrensel bağlantı noktasıyla çeşitli çalışma koşulları için geniş yelpazede bağlantı seçenekleri sunuluyor.

S35 MAX Elektrikli Mini Yükleyici ile düşük gürültüde güçlü çalışma imkanı

Uzun ömürlü S35 MAX Elektrikli Mini Yükleyici, tam şarjla dokuz ila on bir saat boyunca sürekli olarak çalışabiliyor; Üretici, S35’in dünya çapında halihazırda seri üretimde olan en uzun ömürlü elektrikli mini yükleyici olduğunu iddia ediyor. Model hem standart şarj hem de hızlı şarj modlarını destekliyor. Minimum 950 mm geçiş genişliğine sahip olan modelin elektrik avantajları arasında daha düşük gürültü, daha az titreşim ve daha iyi yakıt verimliliği yer alıyor.

Z25 Mini Elektrikli Yükleyici tarım sektöründe kullanılabiliyor

Tarım, hayvancılık, belediye hizmetleri gibi çeşitli alanlarda kullanılan Z25 Mini Elektrikli Yükleyici ise makine operasyonlarından kaynaklanan gürültüyü ve emisyonları önemli ölçüde azaltıyor. Makine, tarım kovaları, endüstriyel çatallar, açılı süpürücüler ve çeşitli ataşmanları kullanabilmesinin yanında çalışma sırasında işi büyük ölçüde azaltan hidrolik ataşman değiştirme sistemiyle de donatıldı. Z25 Mini Elektrikli Yükleyici, 20KWH büyük kapasiteli pil ile tek şarjda 8 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Zoomlion Türkiye, satış performansıyla en iyi ülke konumunda yer aldı

SONRAKİ HABER

Komatsu, Marble İzmir’de 4 iddialı ürün sergiledi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share