İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Demircan Makina, Borusan Cat’in Boom 360 uygulamasıyla daha verimli çalışıyor

Demircan Makina, Borusan Cat’in Boom 360 uygulamasıyla daha verimli çalışıyor

Uzun yıllardır Borusan Cat’in pazara sunduğu iş makinelerini kullanan Demircan Makina, son bir buçuk yıldır da Borusan Cat’in mobil uygulaması Boom 360 ile çözüm buluyor. Yıllardır Borusan Cat ürünlerini tercih etiklerini belirten Demircan Makina Firma Sahibi Selçuk Demircan, “Şirketimiz ağırlıklı olarak taahhüt projeleri, iş makineleri alım – satım ve kiralama sektöründe faaliyet gösteriyor. Çalışmalarımızdaki verimliliği Boom 360 ile artırdık. Uygulamayla makinelerimizin ve ekipmanlarımızın günlük durumunu kontrol ederken yeni servis talepleri ile yedek parça siparişini de kolayca oluşturabiliyoruz” dedi.

Uzun yıllardır Borusan Cat markasının iş makinelerini tercih eden ve hem iş makinelerinden hem de satış ve satış sonrası hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Demircan Makina Firma Sahibi Selçuk Demircan, Borusan Cat’in iş makinesi kullanıcıları için hazırlamış olduğu Boom 360 mobil uygulamasını memnuniyetle kullandıklarını dile getirdi. Selçuk Demircan uygulama sayesinde işlerini kolaylaştıklarından bahsederek, mobil uygulamanın sunduğu hizmetleri anlattı.

“Borusan Cat ile yıllardır omuz omuza çalışıyoruz”

Demircan Makina Firma Sahibi Selçuk Demircan uzun yıllardır neden Borusan Cat ürünlerini tercih ettiklerini şu şekilde anlattı: “Firmamız Türkiye’nin birçok gözde projesinde yer aldı. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul Havalimanı ve Çanakkale köprüsü projelerinde yer aldık. Büyük çaplı projelerin yanında diğer bölgesel çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. İş makinelerimizin sahada istikrarlı şekilde çalışmasında birçok durum etkili oluyor. Bu yüzden işlerimizin sorunsuz ilerlemesi için doğru bir firmayla çalışmanız gerekiyor. Bu doğrultuda Demircan Makine olarak uzun yıllardır Borusan Cat ile çözüm ortaklığında bulunuyoruz.”

Selçuk DEMİRCAN – Demircan Makina Firma Sahibi

Kullanıcı Borusan Cat ürünleri ve hizmetinden memnun

Selçuk Demircan Borusan Cat aracılığıyla temin ettikleri yedek parça ve servis hizmetlerinden memnun olduklarını ifade ederek; “Bizim özellikle Caterpillar’ı seçme sebebimiz Türkiye’deki distribütörü Borusan Cat etkili oldu. Gerçekten de satış ve satış sonrası hizmetlerde her zaman bizim yanımızda. Bizim için burada önemli olan makinenin arızasına en hızlı şekilde müdahale edebilmek ve yedek parçasına en hızlı şekilde ulaşmak. Mobil uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de arızayı erken tespit edebilmesi. Çünkü arızayı geç tespit ettiğinizde bu bize sonradan çok maliyetli olabiliyor. Makinenin arızası belli bir seviyedeyken müdahale etmek haliyle bakım maliyetlerin de düşük seyretmesinde etkili oluyor” şeklinde konuştu.

“Boom 360’ı her gün kullanıyorum”

Akıllı dijital çözümleriyle Boom 360 mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar; kendilerine özel kampanyalardan yaralanabiliyor, ekipman yönetimi, saat/lokasyon takibi yapabiliyor, servis ve bakım işlemleri, finansal bilgilerini görüntüleyebiliyor, yedek parça sipariş edebiliyor, sesli arıza tespiti, ikinci el araç, araç kiralama ve anlık ekspertiz formu gibi avantajlardan yararlanabiliyor. Demircan Makina Firma Sahibi Selçuk Demircan da Boom 360’ı nasıl kullandıklarını şu şekilde anlattı: “Boom 360’ı kullanmaya yaklaşık bir buçuk sene önce başladık. Program ilk kez tanıtıldığı zaman Borusan Cat yetkilileri bize gelip programın tanıtımını yaptılar. Uygulama benim de çok hoşuma gitti. Tabii ki ilk çıktığında programda bir takım eksikler vardı ama şu an uygulama gerçekten çok güzel duruma geldi. Hemen hemen her gün uygulamayı kullanıyorum. Boom 360’ta günlük olarak her sabah makinelerimizin, ekipmanlarımızın durumuna bakıyoruz. Servis talebi oluşturabiliyoruz, yedek parça siparişi verebiliyoruz, mevcut ekipmanımızın özelliklerine bakabiliyoruz, makinelerimizin nerede olduğuna, kaç saatte olduğuna, yakıt durumunu kolaylıkla tespit edebiliyoruz.”

Boom 360 uygulaması bizi çok rahatlattı, işimizi hızlandırdı

Uygulama sayesinde ekipmanlarını ve işlerini daha kolay takip edebildiklerini aktaran Demircan, “Boom 360 ile Borusan Cat’in güncel kampanyalarını takip ediyoruz. Böylece yedek parça stoğumuzu daha avantajlı bir şekilde oluşturabiliyoruz. Stok oluştururken firmanın yetkili personeli en doğru adımı atmamız konusunda bize destek veriyor. Ayrıca Boom 360 üzerinden alışveriş yaptıkça da puanlarımız birikiyor. Onunla da maket, tişört, kahve bardağı sipariş ediyoruz. Boom 360 uygulaması bizi çok rahatlattı, işimizi hızlandırdı. Verimliliği öne çıkaran iş makinelerini ve Boom 360 uygulaması bizlere sunduğu için Borusan Cat ekibine teşekkür ediyorum. Yıllarca Borusan ile omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Komatsu Akıllı Dozer ile Esenboğa’da üst düzey verimlilik sağlanıyor

SONRAKİ HABER

Swissotel, kış aylarında Bobcat ile aralıksız şekilde hizmet vermeye devam ediyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share