İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Develon 2 tonluk mini ekskavatörünü tanıtıyor

Develon, inşaat ve ekipman pazarları için yeni 2,8 tonluk mini ekskavatörünü piyasaya sürdü.

Üretici, yeni DX27Z-7M modelinde; önceki nesil makinelere ve bu bölgedeki diğer mini ekskavatörlere göre daha yüksek kaldırma kapasiteleri, kazma kuvvetleri ve daha geniş bir çalışma aralığı sunduğunu belirtiyor.

Kullanıcılara, daha güçlü çözümler Develon tarafından sağlanıyor

Develon DX27Z-7M mini ekskavatörü, sınıfındaki en yüksek tork seviyesini sağlayarak; Stage 5 emisyon özelliğiyle birlikte 18,4 kilowatt dizel motorla donatılıyor. Maksimum 2,8 metre kazma derinliği, 4,7 metre kazma menzili ve 4,2 km/saat maksimum ilerleme hızıyla kullanıcılarına çözüm sağlıyor. Ağır hizmet uygulamaları için tasarlanan model, dar alanlarda çalışmaya yönelik sıfır kuyruk salınımı tasarımına sahip ve daha fazla dayanıklılık için yeniden tasarlanmış üst yapı donanımıyla öne çıkıyor. Bu özelliklerin yanı sıra yeni dozer bıçağı ve kontrol kolu, operatörlerin bıçak hidroliğini dengelemek için düşük ve yüksek hız arasında seçim yapmasına olanak tanıyor.

DX27Z-7M özellikleri

Develon, “DX27Z-7M, ataşmanlarla çalışmayı geliştirmek için 76,8 l/dak’lık yüksek yardımcı akış sunuyor. Yeni tasarlanmış döküm karşı ağırlıklar, çalışırken mükemmel makine dengesi ve stabilitesi sağlıyor. DX27Z-7M’de 100 kilogramlık ek karşı ağırlığa sahip uzun kol seçeneği de mevcut” açıklamalarını yapıyor. Diğer özellikler arasında operatörün daha iyi görülebilmesi için tamamen camlı giriş kapısı, daha büyük ve yüksek konforlu kabin, asılı deri koltuk, geliştirilmiş ısıtma ve klima sistemi ve 5,7 inç dokunmatik ekran yer alıyor. 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İnşaat Simülatörü, Sany Pack'i yayınladı

SONRAKİ HABER

Dumanlar Mermer’in tek tercihi “Volvo”

BENZER HABERLER
Total
0
Share