Outerwear, Coat, Gesture, Hat

FUAR

KOMATEK 2024 tanıtım filmi yayınlandı: “Büyülenmeye hazır olun”

Türkiye’nin uluslararası öneme sahip olan iş, inşaat ve istif makineleri fuarı KOMATEK 2024 için geri sayım başladı. Fuarın tanıtımı için başarılı bir kampanya yürüten organizatör SADA Uzmanlık Fuarları, ünlü oyuncu Şevket Çoruh'un yer aldığı KOMATEK 2024 tanıtım filmi ile büyük beğeni topladı.

Yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgiyle beklediği fuarla ilgili yoğun bir tanıtım kampanyası yürüten SADA Uzmanlık Fuarları, dijital mecralar ve sosyal medya kanallarından ünlü oyuncu Şevket Çoruh’un yer aldığı bilgilendirici kısa teaser videolar ile takipçilerinin dikkatini çekti. Son olarak 29 Nisan’da paylaşılan ve Şevket Çoruh’un oynadığı KOMATEK 2024 tanıtım videosu ile de fuarın büyüklüğü ve kapsadığı iş, inşaat ve istif makineleri sektörü hakkında detaylı bilgiler aktardı. İzleyenlerin büyük beğeni gösterdiği tanıtım filmi, kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

Şevket Çoruh’un yer aldığı tanıtım filmine yoğun ilgi

İş, inşaat ve istif makineleri sektörünü 33 yıldır bir araya getiren KOMATEK, bu yıl 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) 17.kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. SADA Uzmanlık Fuarları’nın organizasyonunu üstlendiği, İMDER’in ana destekçi İSDER’in ise destekçi olduğu KOMATEK 2024 için nefesler tutuldu.

Dünya genelinde üretim endüstrisinde daha çevreci ve sürdürülebilir bir yaklaşım sergileniyor. İş makineleri sektörü de bu dönüşümün içerisinde yer alarak yeni modelleri daha çevreci olacak şekilde üretiyor. Bu doğrultuda fuara katılacak firmaların, ağırlıklı olarak düşük emisyon seviyesine sahip makinelerini ve güncel trendlere uyum sağladıkları elektrikli ve hidrojenle çalışan motorlar ve Stage 5 motorların tamamı KOMATEK 2024’de yakından incelenebilecek. Fuar, yeni firmalar, makineler, teknolojiler ve yeni yüzlerle misafirlerini ağırlayacak.

Yeniliklere açık bir fuar: KOMATEK 2024

29 Mayıs - 1 Haziran 2024’te İstanbul Fuar Merkezi’nde 17.kez kapılarını ziyaretçilerine açacak KOMATEK 2024, hafta içi: 9.30 - 19.00, 1 Haziran Cumartesi günü ise 9.30 - 16.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ziyaret saatleri