Font
Mode of transport, Automotive wheel system, Motor vehicle, Naval architecture, Asphalt

TSM Global, kapsamlı çözümlerini Marble İzmir’de sergiledi

TSM Global, 17-20 Nisan tarihlerinde İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen Marble İzmir Fuarı’nda maden ve doğaltaş sektörü ile bir araya geldi. Madencilik alanında kullanılan modellerini sergileyen TSM Global, temsilciliğini üstlendiği Sumitomo, Hyster, Yanmar, Terex Finlay ve Astra markalarıyla fuarda yer aldı.

FUAR

Madencilik ve doğaltaş sektörünün önde gelen firmaları, 17-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda buluştu. Fuarda distribütörlüğünü üstlendiği Sumitomo, Hyster, Yanmar, Terex Finlay ve Astra markalarıyla yer alan TSM Global, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. TSM Global iş makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Faruk Sirek, fuarda yenilikçi ürünler ile öne çıktıklarını ve bu doğrultuda stant alanında sergiledikleri ürünlerin, ziyaretçilerin beğenisini kazandığını söyledi.

“Fuarda madencilik alanında kullanılan modellerimiz ile yer aldık”

Marble İzmir’de Sumitomo, Hyster, Yanmar markaları ile birlikte pazara yeni sundukları Terex Finlay kırma eleme ve Astra kamyon ürün gruplarını sergilediklerini belirten TSM Global iş makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Faruk Sirek, “TSM Global olarak 10. kuruluş yılımızı kutladığımız 2024 yılı içerisinde bir kez daha İzmir Mermer Fuarı’nda yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Fuarda madencilik ve doğaltaş alanında kullanılan marka ve modellerimiz ile yer aldık. Astra markamız özelinde HD9 serisi ağır hizmet kamyonlarımızı müşterilerimizle buluşturduk. Astra, ‘Heavy Duty’ olarak tasarlanmış güçlü şasisi, uzun ömürlü komponentleri ve güçlü motor yapısıyla mermer ocakları için yüksek verimlilik sunuyor. Finlay ürün gamı içerisinde yer alan tüm çeneli ve darbeli mobil kırma – eleme ürün ailesini pazara sunuyoruz fakat fuar alanında Finlay J960 jaw crusher ürünümüzü sergiledik. Tüm ürün gruplarımız ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü” diye konuştu.

Dress shirt, Smile, Tie, Sleeve, Coat, Collar, Suit

Faruk SİREK - TSM Global iş makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü

Geniş ürün gamı ziyaretçiler ile buluştu

Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağıyla müşterilerine çözüm sunan TSM Global, satışını gerçekleştirdiği kaliteli ürünleri, satış sonrası servis hizmetiyle 7/24 desteklemeye devam ediyor. TSM Global olarak sadece ürün gruplarıyla değil, SSH ve yedek parça tarafında de müşterilerinin yanında olduklarını vurgulayan Faruk Sirek, “Satış sonrası servis hizmetlerimiz özelinde, iş makineleri için özel olarak üretmiş olduğumuz yağ markamız Sumoil, Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğumuz alt takım-yürüyüş markamız Vematrack ve uzun yıllardır müşterilerimize tırnak ve kova aşınma parçaları çözümlerini sağlamış olduğumuz MTG markalarımızı da fuarda sergiledik” dedi.

Motor vehicle, Automotive tire, Road surface, Sky, Wheel, Asphalt

“Sektöre en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaya devam edeceğiz”

Marble İzmir Fuarı’nda temsilciliğini üstlendikleri markalara duyulan ilgiden çok memnun kaldıklarını ifade eden Sirek, “Fuar ve tanıtım organizasyonları bizler için yeni ürünlerimizi sergilediğimiz, kendimizi ifade ettiğimiz buluşma noktaları oluyor. Bu gibi organizasyonlara katılımı önemsiyoruz. Fuarda bizleri ziyaret eden; çözüm ortaklarımıza, misafirlerimize, ziyaretçilerimize ve yeni müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Sektöre en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaya devam edeceğiz” açıklamalarını yaptı.