İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Eaton, ConExpo’da otoyol dışı elektrikli donanımlarını öne çıkarıyor

Eaton Araç Grubu, ConExpo’da otoyol dışı uygulamalar için artan güç ve kontrol gereksinimlerini karşılayan özelleştirilebilir düşük voltajlı elektrik donanımlarını sunuyor.

Eaton, kontrol modülleri, “akıllı” anahtarlar ve tuş takımları, multipleks ve kontrolör alan ağı (CAN) tabanlı güç dağıtım modülleri, geleneksel devre kesiciler ve sigortalar dahil olmak üzere inşaat endüstrisi için kritik araç bileşenleri etkileşimine izin veren çok sayıda düşük voltajlı ürünü sergiliyor.

Farklı voltaj seviyelerinde çalışma

İnşaat ekipmanı bazen iç mekan operasyonları için zararlı emisyon birikimini önlemek için bir dış havalandırma çözümü gerektiriyor. Operatörler, bu tür operasyonları basitleştirmek için iç mekanlarda güvenle çalıştırılabilen daha küçük ekipmanların elektrikli versiyonlarını arıyor. İnşaat ekipmanı üreticileri, daha fazla güç tüketen ekipmanı çalıştırmak için 48 V ve daha yüksek sistemler dahil olmak üzere daha yüksek voltajlı mimarileri giderek daha fazla benimsiyor. Bu, güç gereksinimlerini karşılarken, geleneksel düşük voltaj sistemlerini çalıştırmaya hala ihtiyaç oluyor. Eaton’ın dc-dc güç dönüştürme üniteleri, gerektiğinde voltajı azaltabilir veya artırabilir ve aşırı yüklenmeleri veya hasarı önlemek için farklı voltaj seviyelerini koruyabilecek şekilde üretildi.

Düşük emisyona katkı sağlanıyor

Eaton’ın daha geniş 48 V elektrik sistemi portföyünün bir parçası olan hava soğutmalı elektrikli katalizörlü ısıtıcı kontrolörü, üreticilerin 48 V mimarilerini yeni nesil araçlara entegre etmesine olanak tanıyan çeşitli teknolojiler içeriyor. Denetleyici, son işlem ısıtıcısına iletilen gücü yönetirken, son işlem sisteminden komutlar almak ve sistem voltaj kontrolünü sürdürmek için tasarlandı. Denetleyici, üreticilerin yaklaşmakta olan emisyon düzenlemelerini karşılamalarına yardımcı olmak için geliştirildi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Amerikan OTR Lastik Konferansı’na ŞDL - Las Zırh damgası</strong>

SONRAKİ HABER

XCMG, ConExpo’da 50 amiral gemisini sergileyecek

BENZER HABERLER
Total
0
Share