İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Eaton ile makinelerin tüm bilgilerine kolayca ulaşılıyor

Eaton’ın yeni TFX uzaktan izleme sistemi, makine çalışma süresini ve verimliliğini artıran veri odaklı kararlar almayı mümkün kılıyor

 

Güç yönetim şirketi Eaton, filo ve ekipman yöneticilerine makine lokasyonu ve performansına kapsamlı bir bakış imkanı sunan yeni TFX uzaktan izleme sisteminin lanse etti. Bu sistem, kullanıcılarına ister tek bir makine isterse bir filo olsun, uygulamalarına mükemmelen uyan bir telematik çözüm sunuyor. Kablosuz programlanabilen TFX cihazı, Eaton HFX kontrol cihazı gibi diğer bağlı donanımların uzaktan güncellenmelerini sağlar. TFX sistemi işlevselliği sayesinde bağlı akıllı hidroliklere Eaton ve Eaton dışı bileşenlerle kusursuz entegrasyon sağlayarak makine sağlığı hakkında eksiksiz bilgi sunuyor. Mobil arazi ekipmanının engebeli ortamına uygun kompakt tasarım ve IP67 çevresel derecelendirmeye sahip. Belirli bir esnek makinenin veya bütün bir filonun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırılabiliyor. Siber güvenlik risklerini yönetmeye ve makinenin kullanılabilirliği ile bütünlüğünü korumaya yardımcı güvenli gelişim yaklaşımını benimsiyor. Eaton’da İleri Kontroller EMEA Ürün Müdürü olan Jiri Foukner “Ağır ekipman yazılım güncellemelerinin bir düğmeye basılarak yapılabildiği ve planlanmamış duraklama sürelerini geçmişin bir parçası olduğu bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz,” diyor. “Yeni TFX sistemi filo ve ekipman yöneticilerine makinelerinin kapsamlı bir görünümünü sunmak için tasarlandı. CAN veri yoluna bağlanan her şey TFX sistemine aktarılabilir ve bu da son kullanıcıların daha akılcı bakım ve yönetim kararları almasına yardımcı olacaktır” dedi. TFX sistemi bir Pro-FX Ready ürünü ve diğer Eaton Pro-FX Ready ürünleri ile kolayca entegre edilebiliyor. Mevsimlik ekipmanlar için kısmi yıl opsiyonları da dahil olmak üzere, sayısı giderek artan donanım ve veri seçenekleri ile işin gerektirdiği şartları karşılayacak çeşitleri bulunuyor. TFX ağ geçidi ile portalının her ikisi de yapılandırılabilir ve son kullanıcılara çoklu telematik sistemleri olan karışık markalı filolarda bile hangi verilerin toplandığını ve nasıl görüntülendiğini uyarlama imkanı veriyor.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hitachi ZW370-5B, Demmer ile ocağa indi

SONRAKİ HABER

Tekfen İnşaat’tan iki Guinness dünya rekoru…

BENZER HABERLER
Total
0
Share