İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Elektrikli iş makineleri sizce verimli olacak mı?

Makina Market bu haftaki anketinde takipçilerine, “Gelecekte elektrikli iş makinelerinin verimli olacağını düşünüyor musunuz?” sorusunu yöneltti. Teknolojinin gelişmesiyle elektrikli makineleri tüm alanlarda değerlendirme şansı bulan Makina Market okuyucuları, bu soruya “Evet” yanıtını verdi.

Her hafta yeni bir soruyla takipçilerinin görüşlerini öğrenen ve bu görüşleri paylaşan Makina Market, bu hafta elektrikli iş makinesi konusundaki fikirleri öğrendi. Teknolojik gelişmeler ışığında hayatın merkezine yerleşen elektrikli makineler için, “Gelecekte elektrikli iş makinelerinin verimli olacağını düşünüyor musunuz?” sorusunu yönelten Makina Market, takipçilerinin çoğunluğundan “Evet” yanıtını aldı. Oy oranları ise %72,5 evet, %27,5 hayır şeklinde oldu.

Son dönemde özellikle giderlerin yüksek olması, elektrikle çalışabilen makinelere olan talebi arttırdı. Hem üreticiler hem de müşteriler tarafından beğenilen bu özellik, iklim koşulları üzerinde de olumlu etki gösteriyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Herdili Yıkım Hafriyat’ın çalışmalarında öncelik “Güvenlik”

SONRAKİ HABER

Çok fonksiyonlu Mecalac 6MCR’ye bir fonksiyon daha!

BENZER HABERLER
Total
0
Share