İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Enka İnşaat, Deprem Yardım Koordinasyon Merkezi ile malzeme sevkini sürdürüyor

Enka İnşaat, AFAD ve diğer kamu kuruluşlarıyla irtibat halinde olarak depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere su, kuru gıda, kıyafet ve hijyen setlerinden oluşan ilk parti malzemeyi yola çıkardı. ENKA İstinye Kampüsünde kurulan ENKA Deprem Yardım Koordinasyon Merkezi, günlük 3 tır yükleme kapasitesinde, konaklama ekipmanı, ısıtıcı, jeneratörler ve diğer ihtiyaç malzemelerinin bölgeye koordineli olarak ulaştırılması üzere organizasyon gerçekleştiriyor.

Malzemeler deprem bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıkıyor
ENKA Deprem Yardım Koordinasyon Merkezi, ENKA çalışanları, projeleri, iştirakleri, okulları ve tüm paydaşlarından gelen yardım malzemeleri ve ekipmanı saat 23:00’e kadar kabul etmekte ve merkezin envanterine işliyor. İlgili yerel idareler ile iletişim halinde olan Merkez, ENKA tırlarını deprem bölgelerine ulaştırmak için hummalı çalışmalarına devam ediyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Deprem bölgesinde 5 bine yakın iş makinesi görev alıyor

SONRAKİ HABER

İnan Makina’dan deprem bölgesindeki iş makineleri için kırıcı desteği

BENZER HABERLER
Total
0
Share