İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Epiroc COP MD20 kaya delici ile verimlilik ve üretim artışı

Yeraltı madenciliği üretim tünellerinde kullanılan kaya delici makinelerin en önemli komponenti hidrolik kaya delici tabancalar olarak biliniyor. Epiroc tarafından geliştirilen COP MD20 hidrolik kaya delici tabanca da sahip olduğu üstün teknoloji sayesinde gösterdiği yüksek performans ile dikkate değer verimlilik ve üretim artışı sağlıyor.

Epiroc tarafından geliştirilen COP MD20 hidrolik kaya delici tabancanın özel tasarıma sahip gövde ve iç yapısı kaçakları önlerken, hatalı kullanımlara ve zorlu şartlara karşı yüksek direnç gösteriyor. Ayrıca tasarımı sayesinde COP MD20 kaya delici tabancanın önerilen planlı bakım aralıkları, 1000 delici tabanca darbe saati olarak belirlenmektedir. Tabancanın geliştirilmiş darbe sistemi sayesinde daha kısa zamanda daha fazla delik delmesinin yanında, delik delme işlemlerinde kullanılan delici takım sarf malzemelerinin kullanım ömrünün uzaması sağlanıyor.

Toplam sahip olma maliyetlerinde büyük avantajlar

COP MD20 hidrolik kaya delici tabancanın hidrolik hatlarının yerleşimi ile kızak üzerinde beraber kullanılan yeni model hortum makarası sürtünme ve aşınmalar ile buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek tüm makine duruşlarını önlüyor. Elde edilen tüm bu yüksek ve verimli delik delme performansı, artan maden üretimi, uzatılmış planlı bakım aralıkları, azalan makine ve üretim duruşları, azalan bakım ve arıza maliyetleri, azalan delici takım sarf malzeme maliyetleri, azalan hortum ve yağ tüketim maliyetleri, azalan işçilik maliyetleri ile COP MD20 hidrolik kaya delici tabanca kullanıcılarına toplam sahip olma maliyetlerinde gözle görülür avantajlar sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Sert zeminde güç gösterisi: Liebherr LB 28-320

SONRAKİ HABER

AS Global Power ile AS’la enerjisiz kalmayın!

BENZER HABERLER
Total
0
Share