İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ERG GRUP’TA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ PROJELERİNDE İMZASI BULUNAN ERG GRUP, KURUMSAL İLETİŞİM VE İNSAN KAYNAKLARI DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVİNE BAŞAK SAYIN’I GETİRDİ. SAYIN, ERG GRUP’UN VİZYONU VE MİSYONU DOĞRULTUSUNDA YARATACAĞI İSTİHDAMIN YAPISI, KURUM DEĞERLERİ VE KURUMSAL HAFIZANIN ŞEKİLLENMESİNDE Kİ İLK İSİM OLACAK.

 

Kariyer hayatına, 2011 yılında İnsan Kaynakları alanında başlayan SAYIN, 2017 yılında katıldığı ERG İnşaat ile meslek hayatında yeni bir sayfa açtı. Bu tarihten 2021 yılının Temmuz ayına kadar, ERG İnşaat İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevini sürdürdü. Son olarak; grup şirketlerin merkezi olarak faaliyet gösteren ERG Grup’ta, Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak yeni görevine başladı.

 

Atılım Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Başak SAYIN, ardından Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans programını bitirdi. Meslek hayatıyla eş zamanlı olarak; İşletme Yönetimi doktora programına devam ederken, Pazarlama Odaklı İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında da akademik yayınlar ve makaleler üretiyor.

 

SAYIN’ın görev yaptığı ERG Grup Şirketler bünyesinde;

 

Deriner Barajı, Karakoçan Barajı ve Ankara-Niğde Otoyolu Projesi gibi dev ölçekli projeler tamamlayan ERG İnşaat; Türkiye’nin en köklü iş ve inşaat makineleri üreticisi olan Pi Makina; petrol ve enerji sektöründe çalışmalar gerçekleştiren Atlı Enerji ve restoran & turizm sektöründe tanınmış markalara sahip Bemse Gıda gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketler yer alıyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MERMER OCAKLARININ YÜKÜNÜ CASE CX500C ÜSTLENİYOR

SONRAKİ HABER

GEMİLER, HYUNDAI İLE GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILIYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share