İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

GALEN, “EKO KOVA” İLE FARK YARATIYOR

İŞ MAKİNELERİNE KOVA İMALATI BAŞTA OLMAK ÜZERE FARKLI YETENEKLERDE ATAŞMAN TASARIMI VE ÜRETİMİ YAPAN GALEN GROUP, TECRÜBELİ TADİLAT EKİBİYLE DE MÜŞTERİLERİNE KALİTELİ HİZMET SUNUYOR. DÜNYA STANDARTLARINDA ÜRETİM YAPAN FİRMA, PİYASAYA SUNDUĞU EKO KOVA SERİSİ İLE SAATTE 1,5 LİTREYE KADAR YAKIT TASARRUFU SAĞLIYOR.

 

2004 yılında iş makinelerine kova imalatı yapmak üzere kurulan Galen Group, her türlü iş makinesi ataşmanı tasarlayarak Türkiye ve yurt dışında pazara sunuyor. Firma, 16.000m²’lik üretim alanı ve 50 kişilik deneyimli kadrosu ile her yıl yaklaşık 1500 ton malzemeyi işleyerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre dünya standartlarında tasarlanmış ataşmanlara dönüştürüyor. Her marka ve model iş makinesine uygun standart kova imalatının yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda özel kova ve ataşman tasarımı da yapan Galen Grup, yürüttükleri çalışmalarla her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyor.

 

 

HER TÜRLÜ KOVA ÜRETİMİ

 

Sökü, kazı, tesviye, kanal, trapez, kaya, shovel, dragline ve maden kovası gibi farklı türlerde kova imalatı yapan Galen Group, ana ürün grubu olan kova konusunda iddiasını sürdürüyor. Firmanın üretimini gerçekleştirdiği 5. nesil kovalar, sahip olduğu mükemmel formlar ile maksimum penetrasyon ve optimum çevrim süresi (cycle time) sağlıyor. Ayrıca kovanın malzemeye dalması ve boşaltması için Galen Group tarafından ekstra çalışmalar devam ediyor. Bunun yarı sıra firmanın Eko Kova adını verdiği yeni seri, saatte 1,5 litreye kadar yakıt tasarrufu sağlayabiliyor. Bu da makine sahipleri ve operatörleri memnun ediyor.

 

 

KALİTELİ AŞINMA PARÇALARI

 

Kendi dökümhanesinde döktüğü Metalon marka tırnak, adaptörlerin yanı sıra kovalar için omuz, çarık, yarıok, segment gibi ürünlerle aşınmaya meydan okuyor. Neredeyse her marka modele uygun tırnak adaptör üretimi yapan Galen Grup mükemmel kova penetrasyonunu ve cycle time’ı kovaya kılavuzluk eden tırnaklara borçlu.

 

 

TADİLATIN GÜVENİLİR ADRESİ

 

Üretim maliyetlerin günden güne artmasıyla sıfır ataşman ve kova yatırımları firmalar icin zorlayıcı olabilmektedir. Bu durumda mevcut ürünlerin kaliteli tadilatı firmalar için hayati önem taşımaktadır. Galen tadilat ekibi kova, bom-arm, makas, polip, muz elek gibi tadilatlara 0 ürün hassasiyetinde yaklaşmaktadır. Kaliteli sac kullanımı, hassas karbon işçiliği, doğru ölçülendirme şablonla kontrol vb uygulamalar her ürüne atanan mühendis kontrolünde yapılır.

 

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ZORLU KOŞULLARIN UZMANI: CEYTECH

SONRAKİ HABER

ÇİÇEKMERSAN MERMER’İN YÜKÜ “HYUNDAI”NİN OMUZLARINDA

BENZER HABERLER
Total
0
Share