İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

GÜÇ ORTAĞINIZ HKM HİDROLİK KIRICI MAKİNE

40 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR MÜŞTERİLERİ İÇİN HEM İŞ HEMDE GÜÇ ORTAĞI OLAN HKM, SERT KOŞULLARDA GÜÇLÜ KALIP, KRTİK NOKTALARDA HASSAS ÇÖZÜMLER SUNUYOR. MADEN VE MERMER OCAKLARI İÇİN GELİŞTİRİLEN R 300 MODELİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KIRIM GÜCÜ İLE OCAKLARDA ZAMAN KARŞI YAPILAN MÜCADELEYE DESTEK VERİYOR.

 

SOMUNSUZ BOY SAPLAMA

 

Yeni nesil heli coilli saplama teknolojisi ile hem saplama boyu kısaltılarak rezonans aralığı kısaltılıyor hem de alt gövde somun yuvası olmayan kronik alt gövde kırılma probleminin önüne geçiliyor.

 

 

ÖNLEYİCİ BAKIM IÇİN KIRICI ÇALIŞMA SAATİ

 

Tüm kırıcılara dışarıdan da eklenebilen bu özel sayaç sayesinde ekskavatör ya da operatör değişimine bakılmaksızın , kırıcınızın kaç saat çalıştığını takip edebilir, rutin bakımlarını zamanında yaparak yedek parça ömrünü maksimuma çıkartabilirsiniz.

 

 

MAKSİMUM VİBRASYON SÖNÜMLEME

 

Yüksek titreşimle çalışan kırıcıların yedek parça ömürlerinin maksimize edilmesi için darbe sönümlemeleri çok önemlidir. Arttırılmış iç aşınma pleytleri, darbe sönümleyici tepe takozu ve alt takozların yanında, kırıcı güç ünitesi merkezinde yer alan darbe sönümleyici blok saplama ömrünü fark yaratıcı bir şekilde azaltır.

 

KESİNTİSİZ YÜKSEK KIRIM GÜCÜ

 

Yüksek basınçlı akümülatörü sayesinde gaz basıncı düşmesi sonucu kırıcıda oluşan verim kaybının önüne geçilir. Sahada kırıcının gaz kontrolü yapılması gerekliliğini ortadan kaldırır. Kırıcının uzun süre çalışmamasından sonra gaz kesilmesi sebebiyle yeni iste düşük kırım performansı görülmesine fırsat vermez.

 

 

BOŞA VURMA ÖNLEYİCİ VALF

 

Operatörlerin kırıcı kullanırken boşta vuruş yapmaları kırıcının yedek parça ömrünü kısaltan en önemli etkenlerden biridir. Kırıcınızın güvenliği için piston ile ucun teması sağlandıktan sonra ancak kırıcı pedalı devreye girer.

 

 

OTOMATİK YAĞLAMA

 

Hidrolik tahrikli yağlama İstasyonu ile kırıcınızın verimliliğini yalnızca yağcının inisiyatifinden çıkartabilirsiniz. Kolayca sökülüp takılabilen kartuşlar sayesinde sahada zamanında yağlama yapılması artık bir sorun değil.

 

Bu bir advertorial çalışmadır

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

DAHA HIZLI DAHA GÜÇLÜ

SONRAKİ HABER

BABACAN KAUÇUK YENİ FABRİKASINDA YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share