İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hareket, personel ve ekipmanlarıyla deprem bölgesinde

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremlerin ardından bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Çalışmalara destek veren Hareket Proje Taşımacılığı, AFAD, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ve sivil kurumlarla iş birliği içerisinde faaliyetlerini sürdürüyor.

AFAD, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ve sivil kurumlarla iş birliği içerisinde çalışmalarda yer alan Hareket Proje Taşımacılığı, deprem bölgelerindeki arama kurtarma çalışmalarına personel, vinç ve yardımcı ekipman desteği sunuyor. Ayrıca Hareket, deprem bölgesine ulaştırılmak üzere gıda, yaşam konteynırı, jeneratör ve iş makinesi gibi malzemeleri taşıyan yardım tırlarını ulaştırdı. Yenilerini de ulaştırmaya devam ettiğini bildirdi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MSB'ye ait gemilerle deprem bölgelerine iş makineleri taşınıyor

SONRAKİ HABER

Hidromek, tüm birimleriyle deprem bölgesine destek veriyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share