İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hareket Taşımacılık ve katarlı lojistik devi Milaha’dan iş ortaklığı

“Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği Şirketi” ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın lider entegre lojistik çözümleri sağlayıcısı “Milaha” arasında stratejik iş ortaklığı kuruldu. Kurulan iş ortaklığı ile farklı sektörlerdeki çalışmaların kapsamının daha fazla genişlemesi bekleniyor.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın lider entegre lojistik çözümleri sağlayıcısı “Milaha” ile stratejik iş ortaklığı anlaşmasını imzaladı.

Stratejik iş ortaklığı

1957 yılında yaklaşık 1.136 milyar Katar Riyali sermaye ile kurulan ve 11.27 milyar dolar piyasa değeri ile Katar Borsası’nda yer alan “Qatar Navigation (Milaha)” ile kurulan iş birliği ile birlikte Hareket Taşımacılık; enerji, altyapı, petrol & gaz ve sanayi sektörlerindeki projelere Katar’da çok çeşitli ağır yük kaldırma ve proje taşımacılığı hizmetleri sunarak katkıda bulunacak. Yapılan iş birliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Hareket Taşımacılık CEO’su Abdullah Altunkum, bu anlaşmanın hizmetlerini genişletmek ve müşterilerine daha geniş bir çözüm yelpazesi sunmak için heyecan verici bir fırsat olduğunu, “Hareket”in 65 yıllık tecrübesiyle, Katar’da hızla yoğunlaşan petrol ve gaz sektöründeki mega projeler için müşterilere güçlü bir çözüm ortağı alternatifi oluşturacağını sözlerini kaydetti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Yeni iş siparişlerindeki yükseliş inşaat malzemeleri talebini de artıracak</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Caterpillar, ConExpo'da 30'dan fazla makine sergileyecek</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share