İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hidromek, 28. Marble İzmir Fuarı’nda mermer sektörüyle buluştu

Mermer sektörü ile 28’inci Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda buluşan Hidromek; zorlu mermer sahalarında dayanıklılığı, uzun ömürlü kullanımı ve gücü ile tercih edilen paletli ekskavatör, lastikli yükleyici ve kazıcı yükleyici ürünlerini AA-304 numaralı stantta sergiledi.

H4 serisi: Dayanıklı, güçlü ve üretken

Hidromek, H4 serisine ait HMK 390 LC HD ile HMK 500 LC HD paletli ekskavatörlerini fuarda sergiledi. Bom, arm, kepçe, üst ve alt şasi olmak üzere tüm konstrüksiyonu ağır hizmet tipi olarak üretilen H4 serisi ekskavatörler; dayanıklı ve sağlam yapısıyla en zorlu sahalarda dahi yüksek performanslı, kesintisiz ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Teknolojik altyapısı sayesinde H4 serisi ekskavatörler, sahip olduğu donanımlarla üretkenlik ve yakıt tasarrufu da sağlıyor.

Kolay, güvenli ve konforlu

Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay, güvenli ve konforlu kullanması amaçlanan H4 serisi, ROPS & FOPS standardına sahip kabinleri ile maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunuyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

Hidromek lastikli yükleyiciler, çok yönlü kullanım sunuyor

Fuarda sergilenen HMK 635 WL ve HMK 640 WL lastikli yükleyiciler, ağır çalışma koşullarında dayanıklılık, serilik ve performans sağlıyor. Çevrim süresini kısaltarak az zamanda yüksek miktarda yükleme olanağı sunan Hidromek lastikli yükleyiciler, yüksek koparma kuvveti, kaldırma kapasitesi ve çekiş gücü ile öne çıkıyor. Güçlü performans, verimlilik, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenliği gibi özellikleri ile kullanıcı beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor.

Yeni tasarım ödüllü kazıcı yükleyici ailesi: K4 serisi

Hidromek, yeni K4 serisi kazıcı yükleyici ailesine ait HMK 102S Alpha’yı Marble İzmir Fuarı’nda mermer sektörüyle buluşturdu.

Tasarımı ve teknolojisiyle dikkat çeken K4 serisi kazıcı yükleyiciler, farklı iş alanlarında performans, dayanıklılık, güç ve verimlilik sunuyor. K4 serisinde bulunan ve patenti Hidromek’e ait olan autotilt özelliği sayesinde, operatör kazıcı tarafına geçmek istediğinde koltuğu çevirirken, direksiyon kolonu otomatik olarak yukarı kalkıyor. Böylelikle, kullanıcı kolaylıkla yükleyici pozisyonundan kazıcı pozisyonuna geçiş yapabiliyor. Bu özellik, daha konforlu ve rahat bir çalışma ortamı sunuyor. Koltuk üstü joystickler ise, operatörün yan açılar da dahil hem kazıcı hem yükleyici pozisyonunda rahatlıkla çalışabilmesini sağlıyor.

K4 serisi, daha şimdiden birçok ödülün sahibi oldu

Hidromek “Tasarım Stüdyo” imzasını taşıyan K4 serisi daha şimdiden IF Design, Red Dot, German Design ve Good Design olmak üzere 4 adet uluslararası prestije sahip tasarım ödülü kazandı. Bu ödüllerden, IF Design, Red Dot ve German Design Ödüllerini kazanan dünyadaki ilk kazıcı olma unvanını da elde etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kobelco, HASEL ile altın çağını yaşıyor

SONRAKİ HABER

KAROC ile sorun yok çözüm çok!

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share