İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK, İspanya ordusuna zırhlı iş makinesi teslimatı gerçekleştirdi

Üretimini ve satışını başarıyla devam ettirdiği ürünleri ile Türkiye’nin önemli markalarından olan HİDROMEK, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da ürün satışlarını önemli ölçüde geliştiriyor. Bu kapsamda yakın zamanda İspanya ordusuna gerçekleştirdiği 46 adet zırhlı iş makinesiyle de ilgi odağı oluyor.

45 yıldır Türkiye’nin üretimine, istihdamına ve ekonomisine katkı sağlayan HİDROMEK, Ar-Ge ve üretimini gerçekleştirdiği iş makineleriyle sadece Türkiye ve yurt dışında kamu ve özel sektörün değil; farklı ülkelerin savunma sanayisinin de dikkatini çekiyor. Yurt dışında birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren HİDROMEK, son olarak İspanya ordusuna yaptığı zırhlı iş makinesi teslimatıyla dikkat çekiyor.

Zırhlı olarak yapılandırılmış 41 adet HMK 102S SUPRA kazıcı yükleyici, 5 adet HMK 210 W lastikli ekskavatör ve zırhlı kabin, İspanya ordusuna teslim edildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör, iş makineleri yelpazesini CASE 856C greyder ile genişletiyor

SONRAKİ HABER

Sancak Hazır Beton Genel Müdürü Cüneyt Tat: “Putzmeister ile ilkleri yaşıyoruz”

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share