İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK, yapı sektörüyle Beton 2023 Fuarı’nda buluşuyor

HİDROMEK, hazır beton sektörüyle Beton 2023 Fuarı’nda buluşuyor. Sektör tarafından sıklıkla tercih edilen lastikli yükleyici ve paletli ekskavatör modelleriyle fuarda yerini alacak olan HİDROMEK, 9-A09 no’lu stantta ziyaretçileriyle bir araya geliyor.

Türkiye Hazır Beton Birliği ve TG Expo ortaklığı ile düzenlenen “Beton 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi”, 8-11 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini bir araya getirecek olan etkinlik, 100’ün üzerinde katılımcıyı ve 3 bini yabancı olmak üzere toplamda 12 binden fazla sektör profesyonelini ağırlayacak. HİDROMEK, HMK 635 WL ve HMK 640 WL lastikli yükleyicileri ile birlikte HMK 410 LC UHD ve HMK 500 LC HD paletli ekskavatörleriyle fuarda yerini alıyor.

Onur ALPAYDIN – HİDROMEK Lastikli Yükleyici ve Motor Greyder Satış Müdürü

“Yenilikçi makinelerimizi hazır beton sektörüyle buluşturacağız”

İnşaat, hazır beton ve ilgili tüm sektörleri buluşturan Beton 2023 Fuarı’nın, yeni iş birliği bağlantıları kurabilmek ve makinelerini yakından tanıtabilmek adına önemli bir fırsat oluşturduğunu kaydeden HİDROMEK Lastikli Yükleyici ve Motor Greyder Satış Müdürü Onur Alpaydın, “Kazıcı yükleyici, lastikli ve paletli ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri ürün gruplarında geniş bir yelpazede iş makinesi üretimi gerçekleştiriyoruz. Makinelerimiz; beton santralleri çalışmaları, inşaat faaliyetleri ve endüstriyel uygulamaların da aralarında bulunduğu çok geniş bir alanda, çeşitli sektörler tarafından kullanılıyor. Seri hareket ve manevra kabiliyeti ile elde ettiği kısa çevrim süresi, düşük yakıt tüketimi sayesinde yüksek üretkenlik ve verimliliğe sahip, dayanıklı ve güçlü yapıları ile zorlu saha koşullarında üstün performans sunan lastikli yükleyicilerimiz HMK 635WL ve HMK 640WL’yi fuarda sergileyeceğiz. Ayrıca, ağır hizmet tipi, dayanıklı yapıları ve yenilikçi teknolojileri sayesinde her sahada güçlü çalışma imkanı sunan H4 Serisi paletli ekskavatör modellerimiz: HMK 410 LC UHD ve HMK 500 LC HD de fuarda ziyaretçilerle buluşuyor. Makinelerimizi yakından incelemek için herkesi fuara ve standımıza davet ediyoruz” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Avrupa kiralama pazarının 2023'te yavaşlayacağı öngörülüyor

SONRAKİ HABER

JCB, elektrik ve hidrojende dönüm noktasına ulaştı

BENZER HABERLER
Total
0
Share