İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hitachi, Zaxis-7 kompakt ekskavatör serisine iki yeni model ekledi

Hitachi Construction Machinery Europe (HCME), Avrupa pazarına yönelik Zaxis-7 kompakt ekskavatör serisine iki yeni model ekledi. Eklenen yeni modellerin maksimum çalışma ağırlığı 9,8 ton olurken makineler gücünü Stage V motordan alıyor.

Zaxis-7 kompakt ekskavatör serisindeki ZX95US-7 ve ZX95USB-7 modelleri bir önceki ZX85-6 modelinden daha büyük. Hitachi Construction Machinery Europe’a göre yeni makineler eskiye kıyasla daha fazla %10 daha fazla stabilite ve %4 daha fazla kazma kuvveti sunuyor. Makinelerin dönüş yarıçapı ve kovaları arasındaki mesafenin kısa olması onları dar alanlarda çalışmak için ideal bir hale getiriyor.

Yeni ZX95US-7 ve ZX95USB-7 modellerinde en yüksek performans

Hitachi’ye göre ekskavatörler aynı zamanda operatöre gelişmiş konfor ve güvenlik özellikleri sağlarken maliyetleri azaltan çeşitli özellikler de sunuyor. Düşük ışık koşullarında çalışmak için kamera için bir ortam ışığı mevcut olan bom ve kabin üzerindeki ışıklar çalışma sahasının daha fazla aydınlatılmasını sağlıyor. Kabin, alçak giriş seviyesi erişimi, önceki modellere göre geliştirilmiş pedal düzeniyle donatılıyor. Altı görüntü seçeneğiyle 270 derecelik kuş bakışı görüş sağlayan Hava Açısı kamera sistemi sayesinde iş sahasının üstün bir görünümünü sunuyor.

“Müşterilerimize tanıtmaktan gurur duyuyoruz”

HCME Ekskavatörler Ürün Müdürü Chris Bardas “Yeni ZX95US-7 ve ZX95USB-7 modellerini müşterilerimize tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Stage V motorun, SCR sistemi yani AdBlue gerektirmediğinden bakım süreci daha kolay oluyor. Ek olarak, radyatöre daha kolay erişim, kolay servis ve bakım için avantaj sağlıyor. Ayrıca akü değiştirme kolaylığının sağlanması Yeni ZX95US-7 ve ZX95USB-7 modellerinin çalışma sürelerini de artırıyor. Bu güçlü kompakt makineler, olağanüstü performans, en yüksek çalışma konforu ve daha düşük işletme maliyetleri sunmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER
Ascendum ve SANY anlaşma tazeledi

Ascendum ve SANY anlaşma tazeledi

SONRAKİ HABER
Dilara Yangıncı: “Kadınların güçlerini keşfettiklerinde, dünyayı değiştirebilecek bir enerjiye sahip olduklarına inanıyorum”

Dilara Yangıncı: “Kadınların güçlerini keşfettiklerinde, dünyayı değiştirebilecek bir enerjiye sahip olduklarına inanıyorum”

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share