İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

İKİNCİ EL İŞ MAKİNELERİNDE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME İLE İNCELEME AYRICALIĞI

TEMSA İŞ MAKİNALARI GÜVENCESİ İLE HİZMET VEREN İKİNCİ EL İŞ MAKİNESİ MARKASI PLATİNUM USED, İSTANBUL SANCAKTEPE’DEKİ SHOWROOM’UNU ONLİNE ZİYARETE AÇTI. UYGULAMA KAPSAMINDA MÜŞTERİLER WEB SİTESİ ÜZERİNDEN RANDEVU ALIP SATIŞ TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YAPARAK, SHOWROOMA KADAR GELMEDEN MAKİNELERİ DETAYLI İNCELEYEBİLİYOR.

 

Sektörünün köklü ve öncü kuruluşu Temsa İş Makinaları zengin ürün gamını, satış ve satış sonrası hizmetler, kiralama, ikinci el ve finansal çözümler gibi ayrıcalıklı hizmetleriyle tamamlayarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu anlayışla kurulan sektörün güvenilir ikinci el markası Platinum Used, İstanbul Sancaktepe’deki showroomunda tüm ikinci el makine parkını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tesiste, Temsa İş Makinaları uzmanları tarafından 101 nokta kontrolü ile detaylı ekspertiz yapılan ve tüm kontrolleri başarı ile geçen garantili ve Platinum Used sertifikalı ikinci el iş makineleri ve endüstriyel ürünler Temsa İş Makinası güvencesiyle sergileniyor. Temsa İş Makinaları, müşterilerinin sertifikalı makineleri ve bu makinelere ait bakım, onarım, kullanım geçmişlerini dilerlerse İstanbul Sancaktepe’deki showroomu bizzat ziyaret ederek veya dilerlerse www.platinumused.com.tr  web sitesi üzerinden inceleyebildikleri Platinum Used Showroom hizmetini şimdi yeni bir boyuta taşıyor.

 

 

SHOWROOMA KADAR ZAHMET ETMEDEN İNCELEME KOLAYLIĞI PLATİNUM USED’DA!

Dijitalleşme ve teknolojiyi odağına alarak inovatif bir yaklaşım benimseyen Temsa İş Makinaları, müşterilerinin diledikleri yerden telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden makineleri detaylı inceleyebildikleri bir hizmet modeli oluşturdu. Bu kapsamda, müşteriler web sitesi üzerinden online tur için randevu oluşturarak, görüntülü görüşme uygulamaları üzerinden, satış temsilcileri eşliğinde makineleri en ince detayına kadar inceleyebiliyor, makinenin çalışmasını izleyebiliyor ve makineler hakkında akıllarındaki sorularına cevap alabiliyorlar. Temsa İş Makinaları’nın müşterilerinin alışveriş deneyimini daha konforlu hale getiren bu hizmet aynı zamanda içinde bulunduğumuz pandemi döneminde güvenli bir çözüm olarak ön plana çıkıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

GAZİANTEP HAVAALANI PROJESİ’NDE PERI KALIP VE İSKELE SİSTEMLERİ TERCİH EDİLDİ

SONRAKİ HABER

YERLİ ÜRETİM CASE T SERİSİ KAZICI YÜKLEYİCİLER ÇALIŞMA SAHALARINA GÜÇ KATIYOR!

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Apilion ile inşaatta kalite artıyor

Kafes kaynak makineleriyle inşaat sektörüne çözüm sağlayan Apilion, Türkiye faaliyetlerini Güran Makina distribütörlüğünde başarıyla sürdürüyor. Apilion’un inşaat malzemeleri…
Total
0
Share