İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

INTERMAT 2024’te en yeni ürün ve teknolojiler ziyaretçiler ile buluşacak

İş, inşaat ve istifleme makinesi üreticilerinin yer alacağı ve en yeni modellerin tanıtılacağı INTERMAT 2024 Fuarı, ziyaretçilerine 24-27 Nisan tarihleri arasında Paris’te kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuara nisan ayına kadar toplam bin katılımcının kayıt olması hedefliyor. 80 bin metrekarelik alana kurulan INTERMAT 2024’te, uluslararası düzeyde çok sayıda iş ve inşaat makinesi üretici yer alacak.

Geçtiğimiz yıllarda dünya geneli etkili olan Kovid-19 salgını nedeniyle INTERMAT Fuarı, 2018 yılından bu yana yapılamıyordu. Yetkililer tarafında 2018 yılında gerçekleşen fuarda 1500 katılımcı ve 180.000 ziyaretçinin yer aldığı belirtiliyor. Bu nedenle 2024 yılında gösterişli bir organizasyon gerçekleştirmek isteyen fuar yetkilileri, katılımcı ve ziyaretçi oranının yüksek olacağını tahmin ediyor. Avrupalı markaların yanında son zamanlarda Avrupa pazarında çok fazla yer edinen Çin merkezli iş makinesi üreticileri de fuarda yerini almaya hazırlanıyor. Uluslararası düzeyde gerçekleşecek olan INTERMAT 2024’ün Asya, Hindistan, Afrika ve Amerika’dan gelen ziyaretçileri ağırlaması planlanıyor.

INTERMAT 2024 FUARI’nın önemli katılımcıları

HİDROMEK

Hidromek, fuarda EXT6C048 nolu standında bekoloder, paletli ve lastik tekerlekli ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyiciler ve greyder modellerine yer verecek. Bekoloder modellerinde şu ana kadar dört uluslararası tasarım ödülüne sahip yeni K4 serisini göreceğiz. Mini bekoloder HMK62TC ise farklı ataşmanları kullanmaya elverecek. Bu sayede sadece inşaatlarda değil tarım sektöründe de kullanılabilecek. HMK390LC / HD ise ilk olarak iki parçalı bomu ile fuarda ilgi çekecek.

AMMANN Fransa

AMMANN markasının ilk elektrikli mini ekskavatörü eAMX 1.5 fuarda yer alacak.

CUMMINS

Cummins, yeni jenerasyon B6.7H hidrojen motoru sunacak. Birçok makinede kullanımı mümkün olacak bu motorun 700 bar depolama kapasitesi bulunuyor.

FAYAT Group

FAYAT Group, Bomag e-PERFORMANCE sıfır emisyona sahip şarj edilebilir elektrikli ürünlerini sunacak. Silindirin materyale göre optimum ayarlarda çalışmasına imkan sağlayan SEISMIC System diğer bir yenilik olarak görülüyor. Böylelikle çalışmalarda daha iyi ve kaliteli sonuçlara ulaşılıyor. Asfalt plentlerinde ise asfaltın %70 geri dönüşüm olarak kullanılmasını sağlayan, bu sayede hem çevre korumasında hem de daha kaliteli asfalt edinilmesinde ilerleme kaydedilen Ermont TSX fuarda sunulacak.

VOLVO İş Makinaları

Dünyanın ilk yakıt hücreli belden kırma kaya kamyonunun prototipini sunacak. Ayrıca makinelerin Akıllı Konum sistemi sayesinde şantiyelerde daha çok iş güvenliği sağlandığı gibi şantiye alanında bulunan tüm makinelerin ve çalışanların konumları tespit edilerek çalışma ortamının daha kontrollü olması sağlanıyor

MAGNI

Birçok farklı modeli ile fuarda yerini alacak. Magni TH, ‘Tire Handler 8T’ (ATT-06-006) ile büyük madencilik makinelerine lastik montajında ​​devrim yaratıyor. 8 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip ataşman hareket kabiliyetini artırıyor. Magni, teleskopik yükleyici DTB41RT ile de daha yükseğe erişim imkanı sunuyor. Maksimum 41 metre yüksekliği ve inanılmaz manevra kabiliyetiyle farklı alanlar ve uygulamalar için kullanılabiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Wirtgen Ankara, Safir Proje ile çözüm ortaklığını geliştiriyor

SONRAKİ HABER

Komatsu Akıllı Dozer ile Esenboğa’da üst düzey verimlilik sağlanıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share