İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

John Deere, orta ölçekli ekskavatörleri kullanıma sunuyor

John Deere, yeni orta boy P-Tier ve G-Tier ekskavatör modellerini piyasaya sürdü. 135, 210, 245, 250, 300 ve 345 modelleri John Deere’in P-Tier serisine katıldı ve 200 modeli de artık G-Tier serisinde yer alıyor.


Orta boy modellerin daha iyi performans ve operatör kararlılığı sağladığını belirten John Deere tarafından pazara sunulan yeni P-Tier modelleri; kolay yağlama, daha uzun çalışma süresi ve kelepçede daha iyi tork tutma için kol ucundaki gres noktaları ile dikkat çekiyor. Yeni P-Tier modelleri, optimum performans ve daha kolay servis kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmalarının yanı sıra yeniden dizayn edilen bom ayakları da daha uzun bir makine ömrü için gelişmiş dayanıklılık sağlıyor. G-Tier serisi ise, her beceri düzeyinden operatör için optimum performans sağlayan PowerTech 4,5 litrelik bir motora sahip. Buna ek olarak makinenin egzoz filtreleri servis için duruş süresini azaltmaya yardımcı oluyor. Monitör içi ayarlanabilir akış ile basınç, yardımcı hidroliğin yardımcı işlev kolu kullanılarak kolayca kontrol edilebiliyor.


Müşterilerin kendilerini özel hissedeceği makineler sunuluyor


Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik üretim ve geliştirmelerle sektörde bariz farklılığı yakaladıklarına ve yeni orta ölçekli ekskavatör modellerinde de bu farklılıkları gözle görülür şekilde sunduklarına dikkat çeken John Deere İnşaat ve Orman Çözümleri Pazarlama Müdürü Justin Steger, “Müşterilerimiz performans, fiyat ve operatör deneyimine göre kişiselleştirilebilen ekskavatör seçenekleri istiyor. Yepyeni 200 G-Tier dahil olmak üzere yeni genişletilmiş P- ve G-Tier ekskavatör serimiz de karlılığı ve verimliliği artırmak için çeşitli uygulamalar ile özel makine çözümleri sağlıyor” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Türkiye’de ilk kez uygulanan yöntemde PERI imzası

SONRAKİ HABER

<strong>Bobcat, TL35.70 ile bir kez daha farkını ortaya koydu!</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share