İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KÇS Kipaş Çimento’nun elektrikli kaya kamyonundaki tercihi SANY oldu!

Türkiye’nin önde gelen çimento üreticileri arasında yer alan KÇS Kipaş Çimento, sürdürülebilir hedefleri kapsamında Putzmeister Türkiye’den 2 adet tam bataryalı, %100 elektrikli ve geniş damperli kaya kamyonu yatırımında bulundu. Satın aldığı SKT105E elektrikli kaya kamyonlarını yerinde inceleyen KÇS Kipaş Çimento yöneticileri, bu yatırımda tasarruf ve çevre bilincinin önemine vurgu yaptı.

KÇS Kipaş Çimento, sürdürülebilir hedefleri kapsamında sahalarında kullanmak üzere Putzmeister Türkiye tarafından pazara sunulan SKT105E elektrikli kaya kamyonu ile parkını güçlendirdi.Tam bataryalı %100 elektrikli geniş damperli kaya kamyonu SKT105E yatırımında bulunan KÇS Kipaş Çimento yöneticileri, satın aldıkları kaya kamyonlarını incelemek üzere SANY Shenyang Fabrikasını ziyaret etti. SKT105E elektrikli kaya kamyon modellerini yerinde inceleyen KÇS Kipaş Çimento yöneticileri, tasarruf ve çevre bilincinin önemine vurgu yaptılar. Sany yetkilileri de KÇS Kipaş Çimento yöneticilerinin hem fabrika ziyaretleri hem de markalarına göstermiş oldukları güven için teşekkür etti.

SKT105E modelini tanıyalım

SKT105E, sadece iş verimliliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda çevre dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. Şirketin sürdürülebilirlik hedeflerine yönelik kararlılığını yansıtarak, iş operasyonlarının hem ekonomik hem de çevresel açıdan katkı sağlıyor.

Tam bataryalı %100 elektrikli geniş damperli kaya kamyonu SKT105E;

  • 70 ton kapasite
  • 40m³/46m³ damper hacmi
  • 2100Nm tork değeri
  • Motor gücü: 280/380kW
  • Lityum demir fosfat batarya
  • 525kW/saat batarya gücü
  • Ön-Arka: Hidro-Pnömatik süspansiyon sistemi
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

XCMG’nin yeni vinç ürün grubu ENKA Pazarlama ile sektörde yerini alacak

SONRAKİ HABER

Manitowoc, yeni MCR 305 serisiyle projelerdeki verimliliği artırıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share