İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Kırma – eleme işlemi, RM GO! ile daha pratik

Dünyanın önde gelen mobil paletli kırma eleme tesisleri üreticisi Rubble Master, RM GO! ile kırma ve eleme işlemlerinde her adımın daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasına katkı veriyor.

Müşterilerine en uygun çözümleri sunarak maksimum memnuniyeti hedefleyen ASKO GLOB ALL tarafından temsil edilen Rubble Master Mobil Paletli Kırma ve Eleme tesisleri RM GO! ile basitlik ve yeniliği birleştiriyor. RM NEXT’in müşteri gereksinimlerine dayalı olarak geliştirilen ek özellikleriyle öne çıkıyor. Bu sayede bir RM 120X’i kullanmak sadece birkaç düğmeye basmak kadar kolay. Uzaktan kumandaya entegre ekran yalnızca makinenin anlık çalışma bilgilerini göstermek için kullanılıyor. Tüm dünyada RM müşterileriyle birlikte geliştirilen bu kontrol konsepti ile inşaat alanlarında tüm gereksinimleri karşılıyor.

RM modeliyle işinizi kolaylaştırmayı hedefleyin

Rubble Master’ın geliştirdiği RM NEXT, RM GO! özelliğinin gelişmiş bir versiyonu olup, makine takip ve durum gözleme sistemini birleştiriyor. RM NEXT, müşteri ihtiyacına dayalı olarak geliştirilen ek özellikler ile kolay bir kullanım sunuyor. Bir RM 120X’i kullanmak sadece birkaç düğmeye basmak kadar kolay olduğu söyleniyor. Uzaktan kumandaya entegre ekran yalnızca makinenin anlık çalışma bilgilerini göstermek için kullanılıyor. Tüm dünyada RM müşterileriyle birlikte geliştirilen bu kontrol konsepti ile inşaat alanlarında tüm gereksinimler tam olarak karşılanıyor.

RM makineleri özellikleriyle dikkat çekiyor

Rubble Master distribütörleri iyi eğitimli profesyonellerinden oluşuyor. Belirli uygulama gereksinimlerine dayanarak, sözleşmeler ve projeler için en uygun kırıcının bulunmasını sağlıyor. Üretici olarak geniş bir bilgi birikimi sunmakla birlikte bir RM kırıcısını satın almak uzun sürecek bir iş ilişkisinin başlangıcı olarak biliniyor.

Tek tip işletme konsepti ile çalışma hızı artıyor

RM GO modelinin GO! kelimesi kurulum yap, başlat anlamına geliyor. Kompakt boyutlar, genellikle erişilmesi zor olan yerlere kolay ve hızlı nakliyeyi sağlıyor. Makine aynı zamanda basit bir şekilde çalıştırılabiliyor. Herhangi bir işletme 10 dakika içinde makineyle çalışmaya başlayabiliyor. Tek tip işletme konsepti sayesinde tüm RM makineleri hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabiliyor. RM kırıcısı tarafından üretilen kübik, değerli agrega en yüksek kalite standartlarını karşılamakla birlikte hemen yeniden kullanılmaya hazır hale geliyor. Ayrıca, yüksek kalitesi sayesinde daha yüksek bir fiyata satılabilme imkanı sunuyor. Bu sayede birçok müşteri, mobil ve kompakt RM makineleri ile yeni iş fırsatları yaratabiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“Hitachi ZX85USB-7 ile güç ve üretkenlik isteyen kullanıcılara en iyi yanıtı veriyor”

SONRAKİ HABER

ASKO Glob All, deprem konutları inşaatı için Develon paletli ekskavatörleri Erok İnşaat’a teslim etti

BENZER HABERLER
Total
0
Share