İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

“Komatek” heyecanı 2024’te İstanbul’a taşınıyor!

Komatek Fuarı’nın organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları, 29 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek olan Komatek 2024 Fuarı için İMDER ve İSDER ile destek anlaşması imzalandı.

Avrasya’nın en büyük iş makineleri fuarı olarak bilinen Komatek’in 29 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapılacağı duyuruldu. Fuarın organizatörü SADA, 35.000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alanda net stant alanı ile iş makinesi sektörünü bir araya getirecek olan 17. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı (KOMATEK 2024) için İMDER ve İSDER ile destek anlaşması imzaladı.

Yapılan anlaşma sonucunda Komatek 2024 Fuarı’nı ana destekleyen dernek İMDER olurken, destekleyen dernek ise İSDER oldu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Scania'nın elektrikli kamyonu İsveç madenlerinde operasyonlara başladı

SONRAKİ HABER

Caterpillar yeni 352 düz bomlu ekskavatörünü tanıttı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share