İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Komatsu, CONEXPO’da yeni teknolojisini sergileyecek

Komatsu, mart ayında Las Vegas’ta gerçekleşecek dünyanın en büyük inşaat ekipmanları fuarı CONEXPO’da, üretkenliği optimize etmek için tasarlanmış çok çeşitli teknolojilerini sergileyecek.

CONEXPO için planlarını açıklayan Komatsu, akıllı inşaat teknolojilerini sergileyeceğini belirtti. Pano, tasarım, drone, saha, filo, ofis, uzak ve güçlendirme dahil olmak üzere şu anda mevcut olan akıllı inşaat ürünleri paketini öne çıkaracak Komatsu, Smart Quarry çözümleriyle de müşterilerin şantiyelerini anlamalarına, görselleştirmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olacak. Komatsu’nun akıllı taş ocağı çözümü; verimliliği artırmaya, üretimi iyileştirmeye ve yüksek bir performans düzeyini korumaya yardımcı olmayı amaçlayan sürekli üretim izleme ile de öne çıkıyor.

Akıllı makine kontrolü 2.0​

Yeni ve deneyimli operatörler arasındaki beceri farkını hızlı bir şekilde azaltmak ve yükleniciler için alt çizgiyi iyileştirmek üzere tasarlanan Komatsu’nun akıllı makine kontrolü (iMC); şirketin tescilli makine içeren akıllı inşaat ürünleri, hizmetleri ve dijital çözümleri ile entegre oluyor. Önde gelen inşaat şirketlerinden alınan girdilerle geliştirilen iMC, müteahhitlere modern şantiye tasarımının yanı sıra üretkenliği artıran otomasyon sağlıyor. Komatsu’nun standındaki iMC 2.0 makineleri arasında PC360LCi-11 ekskavatör ve üç dozer D39PXi-24, D51PXi-25 ve D71PXi-24 yer alacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Tekfen'in kurucusu Ali Nihat Gökyiğit hayatını kaybetti</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Medcem Çimento, dijitalleşme ve otomasyon çalışmalarıyla çevikliğini artırıyor</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share