İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Komatsu Europe, lastikli yükleyiciler için yeni sistemini tanıttı

Komatsu Europe, lastikli yükleyici operatörlerinin makinenin destek sistemleriyle etkileşime girmesi için yeni bir arayüz olan SubMonitor sistemini kullanmaya başlayacak.

Üretici şirket, geliştirdiği SubMonitor ürününün güvenlik, gerçek zamanlı bilgi, makine izleme, verimlilik optimizasyonu ve diğer özellikler sunan çözümlerini müşterilerinin geri bildirimlerinin sonucu olduğunu söyledi. Komatsu bu özellikleri ilk başta WA380 ila WA500-8 serisi için kullanılabilecek tek bir dokunmatik ekranda birleştirdi.

Farklı sistemler bütünü oluşturuyor

Komatsu lastikli yükleyicilerdeki destek sistemleri arasında “Uzatılmış Yük Pilotu”, yüksek çözünürlüklü kamera ve arka radar engel algılama özelliğine sahip yeni bir arka görüş “Denetim sistemi” ve farklı çalışma koşullarını hesaba katan bir “Verimlilik Modülü” bulunuyor.

Komatsu Europe’den yapılan açıklamaya göre “30 cm (12,1 inç) ergonomik dokunmatik ekranın, kolay, sezgisel kullanım sağlayarak kafa karışıklığını ve iş kesintilerini azalttığı bildirildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>JCB ilk hidrojen motorunu ABD’de de sergileyecek</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Hareket, Tadano CC 38.650-1 sipariş etti</strong>

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share