İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KOMATSU KAZICI YÜKLEYİCİLERDE AVANTAJLI GARANTİ KAMPANYASI BAŞLADI!

TEMSA İŞ MAKİNALARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTTÜĞÜ KOMATSU İÇİN KULLANICILARA KOLAYLIK SUNAN BİR UZATILMIŞ GARANTİ KAMPANYASI BAŞLATTI. KAMPANYA KAPSAMINDA YÜKSEK PERFORMANS SUNAN KOMATSU WB97R-5 VE KOMATSU WB97S-5 KAZICI YÜKLEYİCİLER 3 YIL/4000 SAAT UZATILMIŞ GARANTİYLE KULLANICILARA SUNULUYOR.

Hizmet odaklı bakış açısıyla faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu için WB97 serisi kazıcı yükleyicilerde (beko loderlerde) satış sonrası hizmetlerde kolaylık sunan bir garanti kampanyası başlattı.  Temsa İş Makinaları tarafından düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılara ek bir ödeme gerektirmeyen 3 yıl/4000 saat* uzatılmış garanti avantajı sunuluyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanyayla birlikte kullanıcıların satış sonrasında karşılaşabileceği servis ve bakım masraflarının minimize edilmesi planlanıyor. Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modelleri yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamında yüksek verimlilik sağlıyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor. WB97 serisinin Komatsu imzalı 99.2 (hp) beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

İNAN MAKİNA, BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

SONRAKİ HABER

SCANIA SERVİSLERİNE KADIN ELİ DEĞİYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share