İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KOMATSU KAZICI YÜKLEYİCİLERDE AVANTAJLI LEASİNG KAMPANYASI BAŞLADI!

TEMSA İŞ MAKİNALARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTTÜĞÜ KOMATSU İÇİN YAPI KREDİ LEASİNG İŞ ORTAKLIĞIYLA KULLANICILARA ÖDEME KOLAYLIĞI SUNAN AVANTAJLI BİR LEASİNG KAMPANYASI BAŞLATTI. LEASİNG KAMPANYASI KAPSAMINDA YÜKSEK PERFORMANS SUNAN KOMATSU WB97R-5 VE KOMATSU WB97S-5 KAZICI YÜKLEYİCİ MODELLERİ KULLANICILARA SUNULUYOR.

 

Hizmet odaklı bakış açısıyla faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları distribütörlüğünü yaptığı Komatsu için WB97 serisi kazıcı yükleyicilerde (beko loderlerde) ödeme kolaylığı sunan bir leasing kampanyası başlattı.  Temsa İş Makinaları ve Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılara %20 Euro peşinat ile 36 ay vade ve sıfır faizli ödeme fırsatı ile sunuluyor. Kampanya 30 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor.

 

Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modelleri yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamında yüksek verimlilik sağlıyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

 

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99.2 (hp) beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İNŞAAT SEKTÖRÜ İKİNCİ YARIYA YAVAŞ BAŞLADI

SONRAKİ HABER

MERMER OCAKLARININ VAZGEÇİLMEZ İKİLİSİ: KOMATSU PC500 & KOMATSU WA500

BENZER HABERLER
Total
0
Share