İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Komatsu WB97S-5 ile işler hiç olmadığı kadar daha kolay

Temsa distribütörlüğünde Türkiye iş makineleri pazarının önde gelen markalarından biri olan Komatsu, yeni ürün gamıyla beraber sektöre yeni bir boyut kazandırmaya devam ediyor. Ürün ağına eklediği beko loder WB97S-5 modeli ile firmalara ve operatörlere en zorlu işlerde mükemmel çalışma imkanı vaat ediyor.

Komatsu yeni nesil kazıcı yükleyici (beko loder) ailesini genişletmeye devam ediyor. Aileye yeni eklenen Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyici, geliştirilmiş tasarımı ve sahip olduğu donanımlarla dünyanın farklı bölgelerindeki kullanıcılarına en iyi çözümü sunacak. Müşteri ihtiyaçları analiz edilerek geliştirilen WB97S-5, sınıfında en üst düzey performansı sunan, kullanıcı dostu bir kazıcı yükleyici olarak iş makineleri pazarında boy gösteriyor.

Üst düzey performans

Komatsu WB97S-5, tam elektronik şanzımanı ve uzun beko armı ile etkileyici çalışma performansı sağlarken, bu performansı üstün yakıt tasarrufuyla birlikte taçlandırıyor. Görüş alanı da çok gelişmiş olan WB97S-5, tam hakimiyet sağlayan geniş kabin camıyla operatörlere mükemmel bir görüş konforu sunuyor.

Kabin içi konfor

WB97S-5’in kabini, ROPS ve FOPS yapısıyla modern bir tasarıma ve son teknoloji donanım özelliklerini barındırıyor. Geliştirilmiş kabin hacmi ve geniş bombeli cam yüzey operatöre çalışma alanlarında büyük konfor sağlıyor. Yeni model kazıcı yükleyici, geniş iç dizaynda en verimli havalandırmayı yapmak için uygun alanlara yerleştirilmiş çok sayıda yönlendirilebilir havalandırma ağzına sahip. Bu sayede klima sisteminden optimum fayda sağlanabiliyor. Makinedeki De-luxe süspansiyonlu koltuk, bütün fonksiyonlara hakimiyet sağlayan cihazlar, kolay erişimli kumanda paneli, çok sayıda eşya tutma ve saklama bölmesi, kabin konfor ve donanımında WB97S-5’i sınıfında benzersiz bir lider konuma getiriyor.

Hassas ve rahat kontrol

Ön yükleyici ve beko için standart gelen joystick servo kontroller en iyi hakimiyeti sağlamak için birbirinden bağımsız iki ayarlanabilir kolon üzerinde konumlanıyor. Yükleyicinin çok işlevli kumanda koluyla 4 fonksiyon: Kova, kavrama iptal ve hızlanma fonksiyonu kumanda edilebiliyor. Ayrıca joystick kontroller arka dikey dengeleyiciler için de standart bir şekilde geliyor.

Üst düzey performans

WB97S-5, yüksek üretkenlik ve üst düzey performansının yanı sıra, artırılmış koparma gücü ve kaldırma kapasitesiyle de dikkat çekiyor. Komatsu beko loder hidrolik sistemlerinin temelinde, yenilenmiş CLSS (Kapalı Yük Algılama Sistemi) sistemi yer alıyor. CLSS sistemi, değişken akış özelliği sayesinde makinenin ihtiyaç duyduğu gücü, gereken zamanda en ideal biçimde sunuyor. Operatör çalışma tercihine göre, maksimum güç ya da yakıt tasarrufu ihtiyacı hissettiğinde “güç” ve “ekonomi” çalışma modlarından birini seçerek bu yönde bir çalışma yapabiliyor.

Bu bir advertorial çalışmadır

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

JCB’nin kazıcı yükleyicilerinde lüks standart hale geldi!

SONRAKİ HABER

Konuttan köprü projesine kadar tüm yapılara ‘Doka’ dokunuşu

BENZER HABERLER
Total
0
Share