İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

MachineGo ile iş ve endüstri makinelerini kiralama devri kolaylaştı

İş ve endüstri makinelerinde kapsamlı ve dinamik pazar yeri sunan MachineGo hizmet vermeye başladı. Paylaşım ekonomisine yönelik önemli bir girişim olarak hayata geçen MachineGO, ihtiyaç duyulan tüm iş ve endüstri makinelerini internet sitesi üzerinden kiralık makine arayanlara çözüm sağlıyor. Makinesini kiraya vermek isteyenler de bu platform üzerinden yeni müşterilere kolaylıkla ulaşabiliyor.

İş ve endüstri makineleri için en kapsamlı ve dinamik pazar yeri MachineGO, düzenlenen lansman etkinliğiyle hizmete açıldı. Çalık Grup, Mitsubishi, AktifBank, GAP İnşaat, Çalık Enerji, Workindo, NKolay, Secom, Sigortayeri ve Aktif Ventures gibi önemli şirketlerin üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen tanıtım toplantısında, sektörün ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefleyen MachineGO’nun kullanımı ve sunduğu avantajlar anlatıldı.

En doğru makineye en uygun fiyatla ulaşma imkanı

Türkiye çapında aktif olarak hizmet vermeye başlayan MachineGo, inşaat ve endüstri makinelerinin kiralanmasında yenilikçi ve dinamik çözümleri beraberinde getirdi. Makine kiralamak isteyenler, www.machinego.com sitesine girerek talep oluşturuyor. MachineGo ekibi müşterinin temel ihtiyaçlarını belirleyerek, gerekirse yerinde ekspertiz yapıyor. Edinilen bilgiler ışığında kullanıcının en doğru makineye, en uygun fiyata ulaşması için makine sahipleri ile iletişime geçerek fiyat bilgisi topluyor. Toplanan fiyat bilgileri çoklu teklif usulü ile kullanıcıyla paylaşılıyor ve kullanıcı kendisine sunulan firmalar arasından nihai kararını veriyor.

Türkiye’nin dört bir yanından iş makinesi kiralanabiliyor

Kişisel veri gizliliğini gözeterek hayata geçirilen MachineGo hem makine kiralayan hem de kiracı açısından mümkün olan en iyi hizmeti sağlıyor. Sektörü yakından tanıyan deneyimli ekibi ile hayata geçirilen MachineGo sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanından iş ve endüstri makinelerinin kiralanma sürecinin kolaylaştırılması hedefleniyor. Sistem, kısa süre içerisinde 2000’den fazla makineyi kayıt altına aldı. MachineGo, deneyimli ekibiyle altyapısını ve kullandığı web platformunu da aşama aşama geliştirerek önce Türkiye’de Doğu’dan Batı’ya tüm bölgelerde makine tedariği konusunda en kapsamlı ve kurumsal hizmeti sunmayı planlıyor. Firma ilerleyen dönemlerde benzer iş modelini Almanya, Türkmenistan gibi coğrafyalarda da uygulanmayı hedefliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Antalya bölgesinin “Enka” hizmetlerine erişimi kolaylaştı

SONRAKİ HABER

LC Waikiki Lojistik Depo Projesi’nde İNTEK Kalıp ve İskele, çözüm sağladı

BENZER HABERLER
Total
0
Share